Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi ( Kesin yöntem! )

  • 22 Nisan 2016
  • Yorum Yaz
  • 2.842 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


zenmate-cover

 

Aşağıdaki eklenti ile tarayıcınızdan yasaklı sitelere kesinlikle ücretsiz olarak girebileceksiniz. Nasıl mı, hepsini aşağıdaki videoda anlattık orada biz ne yapıyorsak sırasıyla onu yapmanız yeterlidir. Şu sorulara cevap arıyorsanız: bilgisayarımdan yasaklı sitelere girmek istiyorum, ip numaramı değiştirmek istiyorum, internette gizli gezinmek için, zenmate premium hesap, zenmate crack, zenmate nasıl ücretsiz kullanılır , tam olarak doğru yayındasınız 🙂 Muhtemelen 3-4 dakika sonra sizde bu yayına uğramış herkes gibi tüm sitelere girebileceksiniz.

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

 

 

 


 

Zenmate kurulum + premium kullanma nasıl yapılıyor?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Videolu Anlatım

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Internet Download Manager 6.25 Build 16 Türkçe Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ