Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

X-Men Film Serisi Full HD İndir – İzle

  • 26 Aralık 2012
  • 10 yorum
  • 4.008 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


Bu yayınımızda X-Men filminin çıkmış tüm filmlerini sorunsuzca indirip mkv kalitesinde(bluray gibi) izleyeceğiz. Eğer bu film serisini sürekli duymuş fakat izlemeye fırsat bulamamış birisiyseniz baştan indirin ve sırasıyla izleyin.

Değerlendirme topluca yapılmıştır. Keyifli seyirler.

Sağlam Oyun Puanı: 10/10

IMDB Puanı: 8/10 (ortalama)

Tür: Aksiyon – Bilim Kurgu – Fantastik – Macera – Gerilim

Baş Roller: Hugh Jackman – Ian McKellen

Önemli Not: Serinin 2011 olanı harici altyazılı ve en aşağıdaki verdiğimiz linkten ayrıca indirmeniz gerekmekte.

Kolaylık: Ben zaten bu seriyi biliyorum incelememe gerek yok hepsini indirmek istiyorum hepsinin direk linkini verin diyorsanız önce buraya tıklayın, daha sonra şu yayınımızdan linkleri topluca çevirin ve hiç beklemeden indirin. Yok ben bu yayını incelemeye devam edeceğim kararsızım diyorsanız buyrun:

———————————————————————————————–

 

X-Men 1 (2000) – İlk Film 

 

Fragman:

İndirme detayları;

Boyut: 850 MB – Altyazılı(orijinal dil)
Altyazı: Var, uyumlu ve ayrıca linki verildi.
Link: Turbobit, direk beklemeden indirilebilir (detay)
Kısa Özet:Cyclops. Jean Grey.Storm….. Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler.

Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar.(sinemalar.com)

İndirme Linkimiz: 
 

 

 
İlk çıkan X-Men’imizi indirdik… Gelgelelim serinin 2.Filmine:


———————————————————————————————–

X-Men 2 (2003) 
 
 
Fragman:
 
>
 
İndirme detayları;
 
 
Boyut: 1 GB – Altyazılı(orijinal dil)
Altyazı: Var, uyumlu ve ayrıca linki verildi.
Kısa Özet:X-Men 2”, mutantları yok etmek için harekete geçen, Mutant Kardeşliği’nin başı Profesör Xavier’in eski dostu William Stryker’ı engellemek için, iki mutant lideri Profesör Xavier ve Magneto’nun işbirliği yapmasını konu alıyor.(sinemalar.com)
 
İndirme Linkimiz: 
 

 

———————————————————————————————–

 

X-Men 3 – Son Direniş – The Last Stand (2006) 
 
 
Fragman:
 

>

 
İndirme detayları;
 
 
Boyut: 1.4 GB – Altyazılı(orijinal dil)
Altyazı: Var, uyumlu ve ayrıca linki verildi.
Kısa Özet: Bu bölümde X-Men topluluğu ilk olarak bir seçimle karşı karşıya kalmaktadır. Bulunan yeni tedavi yöntemi ile mutantlar normal insanlar gibi yaşayabilme olanağına sahip olacaklardır. Mutantların liderleri Charles Xavier ve Magneto arasında, mutantları insanlardan ayıran inanılmaz özelliklerinden kurtulup kurtulmamaları arasında bir görüş çatışması olmuştur. Bu ise son bir savaşın temellerini atmıştır. Bu savaş şimdiye kadarki en büyük savaş olmasının yanında son olacaktır.(sinemalar.com)
 
İndirme Linkimiz: 
 
X-Men Son Direniş (2006) Full HD Tek Part İndir 


———————————————————————————————–

 

X-Men 4 – Wolverine- (2009) 
 
 
Fragman:
 
>
 
İndirme detayları;
 
 
Boyut: 843 MB – Altyazılı(orijinal dil)
Altyazı: Var, uyumlu ve ayrıca linki verildi.
Kısa Özet: Wolverine mutant hayatı yaşamaktadır, kız arkadaşının ölümü yüzünden Victor Greed’ten (daha sonra Sabertooth olacak olan) intikamını almak istemektedir, ve bunun sonucunda Weapon X programina katilir.(sinemalar.com)
 
İndirme Linkimiz: 
 

 

———————————————————————————————–

 

X-Men 5 : Birinci Sınıf  (2011) 
 
 
Fragman:
 
 
 
İndirme detayları;
 
 
Boyut: 1.1 GB – Türkçe Dublaj
Kısa Özet: 2006-2007 yılları arasında, Jeff Parker tarafından yazılan ve Roger Cruz’un çizimlerini yaptığı X-Men: First Class çizgi roman serisinin bir uyarlaması olması beklenen filmde, bu seriye sadık kalındığı takdirde kahramanlarımızın gençlik yıllarına gideceğiz.(sinemalar.com)
İndirme Linkimiz: 
 

 

———————————————————————————————–

X-Men 6 – Wolverine (2013) 
 
 
Fragman:
 
>
 
İndirme detayları;
 
 
Boyut: 1.39 GB – Altyazılı(orijinal dil) – HD 
Altyazı: Var, uyumlu.
Kısa Özet: Dünyaca meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan bu destansı macera, X-Men aleminin en popüler karakteri Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişiyor. Hayatında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor. (sinemalar.com)
 
İndirme Linkimiz: 
 
———————————————————————————————–
ALT YAZILAR:
X-Men Tüm Serinin Altyazısını Tıkla İndir

———————————————————————————————–

Önemli Not: Serinin 2011 olanı harici altyazılı ve yukarıda verdiğimiz linkten ayrıca indirmeniz gerekmekte.

X-Men film serisinin tüm filmleri bunlar. Şüphesiz ki bu seri devam edecek ve çekildikçe siz sağlam oyun severler bu yayından indirebileceksiniz.

Film ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz, yorumlarımızın spoiler(film içeriğini içeren) olmamasına özen gösterelim.

Aranan Kelimeler: X-Men Film Serisi Tamamı Full HD İndir – İzle, X-Men filmlerinin hepsini indir, X-Men film serisinin tümünü indir, X-Men tüm seri tek link, X-Men film sıralaması nasıl, X-Men film sıralamasına göre indir, X-Men hd full tek link tek part indir, X-Men wolverine indir, X-Men first class bluray indir, X-Men full series download, X-Men filmlerinin tamamını indir, X-Men film serisi indir turbobit link, X-Men baştan sona tüm seri indir, X-Men izle, X-Men hd izle,X-Men  bluray indir izle downlaod

Bir önceki yazımız olan Hükümet Kadın 2 HD Tek Link İndir-İzle başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ