WRC-Powerslide-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

WRC Powerslide Full Tek Link İndirdouble-dragon-neon-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Ralli şahsen benim gerçekten çok ilgimi çekmiştir. İzlemek olarak ama oyunları değil. Ralli oyunlarını hep tekdüze bulmuşumdur oldum olası. Tek araba ile zamana karşı yarış yapıyorsun genelde. Evet normal yarış oyunlarına göre daha gerçekçi fakat bu sıkıcı olmadığı anlamına gelmez 🙂

WRC Powerslide ralli kategorisinde gerçekten farklılık yapmış diyebilirim. Gerek görüntüsü olsun gerek oyunun kendisi olsun rakipleri ile arasında farkı koymuş. Ralli oyunu nasıl daha eğlenceli hale gelir diye düşünmüşler sanki ve oturup yapmışlar.

Oyun klasik yarış oyunlarından farklı kamera açısı var başta. Yine kazalarda arabanız hasar alıyor. Oyunda ayrıca ek güçlendirmeler var. Yani yarış esnasında kutu aldığınız zaman kalkan, toz dumanı, nitro… gibi ek özellikler alıyorsunuz. Not : Ek güçlendirmeleri Enter Tuşu ile kullanıyorsunuz bulamamıştım başta hiç de enter aklıma gelmemişti 🙂

Oyun genel olarak oynanabilirliği yüksek, küçük boyutlu, rakiplerinden farklı havası var. Ayrıca emin olabilirsiniz ki gerçekten çok eğlenceli. Kısa süren yarışlar ile başından kalkamayacaksınız. Denemek içi girdiğimde 13 ayrı yarış yaptım tek oynamaya 🙂 Oyunu bu özelliklerinden dolayı tavsiye ediyoruz.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Yarış, Spor
Çıkış Tarihi: 11 Şubat 2014
Oyunun Adı: WRC Powerslide
Oyunun Boyutu: 1.95 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

wrc-powerslide-full-tek-link-indir

wrc-powerslide-full-tek-link-indir

wrc-powerslide-full-tek-link-indir

wrc-powerslide-full-tek-link-indir

wrc-powerslide-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 2.4GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® Geforce 8800 GT, AMD® Radeon™ HD 3870 512MB
Sabit Disk: 6 GB available space

Oyun Tanıtım Videosu:

)
İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

indirWRC Powerslide Full Tek Link İndir indir

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

WRC Powerslide Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve install tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra gelen pencerede “Install” butonuna tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\WRC Powerslide” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (7 yorum)
×

Bir Şeyler Ara