WRC 5 FIA World Rally Championship Full İndir + TorrentWRC 5 FIA World Rally Championship-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

WRC 5 FIA World Rally Championship ralli araba yarışı oyunu. Oyun en iyi ralli simülasyon oyunu seçildi. Gerçekten hissetirdiği ralli performansı çok iyi olmakla birlikte gerçekçiliği ön planda tutmuş. Boyutunun hakkını veren WRC 5 FIA World Rally Championship’e alışmanız biraz zaman alabilir, sabırlı olun ve zaman tanıyın. Alıştıktan sonra diğer yarışları oynayamayabilirsiniz 🙂

Oyunu size tek link turbobit linkinden + tek link direk indirilebilir bulut sunucu linkinden + WRC 5 FIA World Rally Championship torrent indirme seçeneği ile sunduk. Oyunun sürümü reloaded olup diğer yayınladığımız tüm oyunlar gibi tarafımızca bizzat test edilmiş, test edilen dosya direk upload edilmiştir. Keyifli oyunlar dileriz.

 

Oyunun Türü: Spor-Yarış, Ralli Araba Yarışı Oyunu
Çıkış Tarihi: 9 Eki 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 17 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 
WRC 5 FIA World Rally Championship

WRC 5 FIA World Rally Championship-2

WRC 5 FIA World Rally Championship

WRC 5 FIA World Rally Championship

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
 

Oyun Tanıtım Videosu:

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 
Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

indir

 

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki

download-game-icon - torrent WRC 5 FIA World Rally Championship Full TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent linklerinin seed ve hızından sitemiz sorumlu tutulamaz.

 WRC 5 FIA World Rally Championship Only Crack | Sadece Crack İndir

 


 

WRC 5 FIA World Rally Championship Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files\WRC 5 FIA World Rally Championship” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Worms 4 Mayhem Sorunsuz Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (11 yorum)

×

Bir Şeyler Ara