watch-dogs-bad-blood-dlc-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun

Watch Dogs Bad Blood DLC Full Tek Link İndirWatch Dogs oyununu bitirip doyamayan arkadaşlara müjde. Oyunumuz yepyeni DLC içeriğini yayınladı. Yayınlandığı saat denedim ve sorunsuz oynadım. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz 🙂

NOT : Bu DLC içeriği için Watch Dogs oyununuzun full sürümü kurulu olmalıdır. Repack ve ya Blackbox sürümlerde sorunlar çıkmıştır. Sitemizde full sürümü mevcut 😉

Oyunumuzda bu sefer Aiden Pearce olarak değil de T-Bone karakterini yönetiyoruz. Oyundaki yenilikler 10 adet yepyeni görev, yeni mekanlar, yeni silahlar. Ayrıca eklenen dosyalar bunlardır:
– The Palace Pack
– Signature Shot Pack
– Breakthrough Pack
– Exclusive Missions
– Untouchables Pack
– Cyberpunk Pack
– Dedsec Shadow Pack
– Blume Agent Pack
– Club Justive Pack
– R-33B gun
– MP-412 gun
– Bad Blood


Tavsiye yazı: (Watch Dogs Sorunsuz Full Tek Link İndir) (update linki aşağıda)

 


Uygulaması:

Önce indirdiğiniz klasörde bulunan iso dosyasını açarak “setup.exe” yi çalıştırın ve kurun. Bilmeyen arkadaşlar önce Watch Dogs konusunu incelesinler.


Daha sonra “Crack” klasörü içindekileri oyunun kurulu olduğu  konuma kopyalayın ve oyuna girin. NOT: Bazı bilgisayarlarda kurulum yaparken hata verebilir. Bu durumda yoksay seçeneği olacaktır. Yoksay tıklayarak devam edin. Oyunu açarken yine bir hata verebilir. Güvenlik uyarısı gibisinden. Yinede çalıştır tıklayarak devam edin. Oyunumuzu açtıktan sonra ana menüde zaten BAD BLOOD DLC içeriğini göreceksiniz.

NOT : Oyunun kurulu olduğu konuma kuracaksınız buraya dikkat edin… İYİ EĞLENCELER…

Keyifli Oyunlar -S.O-

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (8 yorum)
×

Bir Şeyler Ara