Watch Dogs 2 crack

Watch Dogs 2 Crack İndir PC – %100 SağlamWatch Dogs 2-2017-crackfix

Watch Dogs 2 sonunda cracklendi. Oyunun yoğun korumasını kıran CPY “huuh” diye bir açıklamada yapmış.. Yoruldular herhalde 🙂 Ama neymiş, denovo da kırılabiliyormuş..

Oyunda online mod haricini oynayabiliyoruz. Yani önceki senelerde reloaded skidrowun cracklediği sürümler gibi. Oyun full ve sorunsuz. Sağlam cracklendi.

Bu yayınımızda ise size sadece cracki tıkladığınız an inecek şekilde sunuyoruz. Rar şifrelidir ve şifresi: www.saglamoyun.com şeklindedir. Şimdiden keyifli oyunlar.

Tabi ana yayınımızı hatırlatmadan bitirmeyelim:

Tavsiye Yayınımız: Watch Dogs 2 Full Sorunsuz Tek Link İndir!

Bu yayınımızda size sunduğumuz crack cpy cracktir, crackfix’dir ve %100 çalışmaktadır. Nereden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik gördük, oynuyoruz hatta. Sizlerde umarız sorunsuz oynayabilirsiniz..

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Watch Dogs 2 Crack Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buradaki yayından indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz cracki rardan çıkartın.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Crack işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya crackin kendisi değil, sıkıştırılmış “zip” hali. Zipli dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin. Şifre soracaktır şifre: www.saglamoyun.com

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız silebilir, aman dikkat)

7-Oyunu zaten kurulu olarak indirmiştik. Oyun dosyalarının bulunduğu “C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2017” klasörünün içerisine ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan One Piece Burning Blood İndir - Full - Torrent - Mega başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara