Wanted Weapons of Fate Türkçe Yama İndirWanted: Weapons of Fate-crackfix

Çoğumuzun bildiği çoğumuzun defalarca bitirdiği ama bir çoğumuzunda varlığından haberdar olmadığı Wanted: Weapons of Fate oyununu hatırlarsanız şurada full ve sorunsuz olarak paylaşmıştık.

Tavsiye Yayınımız: Wanted: Weapons of Fate Full Tek Link İndir

Adeta film gibi olan Wanted: Weapons of Fate oyunu, Türkçe yama ile daha anlaşılır ve zevk veren bir hale geliyor. Hikayeye tam anlamıyla hakim oluyoruz. Şimdi sizlerle yamayı paylaşalım ve nasıl kuracağımızı da anlatalım.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Wanted: Weapons of Fate Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

1-Oyunu buraya tıklayarak indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz Türkçe yamayı rardan çıkartın.

3-TÜRKÇE YAMA klasörünün içerisindeki “quick.bundle” dosyasını kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizinde “C:\Program Files (x86)\WarnerBros\Wanted\bundles” dizinine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Wanted Weapons of Fate Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara