The Walking Dead Episode 4 (Tüm Bölümler) Türkçe Full Tek Link İndirThe Walking Dead Episode 4-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Bu oyunu size nasıl tanıtalım bilmiyorum.Muhteşem,Etkileyici yok yok tabir bulamıcam.:)

Dizi izlemekten hoşlanır mısınız,ya oyun oynamaktan peki size ikisini aynı anda yapabilecek bir şey olduğunu söylesem:The walking dead eposide 4 .Zaten dizisini izleyen çizgi romanlarını okuyanlar aşinadır.İşte bu oyunda siz çizgi romanın içindesiniz.Ödül almış bu muhteşem oyunda aksiyonlar sırasında lütfen şöyle olmasın lütfen böyle olmasın diyeceğiniz çok an olacak.

Oyunun içindesiniz dedim ya gerçekten öyle.Büyük kararlar size kalıyor.Söylediğiniz şeylere göre oyun gelişiyor.Birine doğruyu söylemek de yalanı söylemekte telkin etmek birini teselli edip etmemek siz kalmış.

Hatta 2 kişi zombi saldırısına uğramış hangisini kurtaracaksınız.Seçim sizin.Sonra vicdan azabı çekmeyin :

Oyunun kendine ait hikayesinde siz eli kelepçeli bir suçlu olarak başlıyorsunuz polis memuruyla sohbet ederken araba zombi ye çarpıyor ve aksiyon başlasın.

Sözü fazla uzatmadan sizi linkle başbaşa bırakayım.Oyun denenmiştir.İso dosyasının içinde crack mevcut , türkçe yamayı da beraberinde indiriyorsunuz ama oyun içi ayarlardan altyazıları açmayı unutmayın.

Oyunun Türü: Aksiyon, Macera, Korku
Çıkış Tarihi: 2012
Oyunun Adı: Rambo The Video Game
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 2.78 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

The Walking Dead Episode 4

The Walking Dead Episode 4

Dead Episode

The Walking Dead Episode 4
The Walking Dead Episode 4

The Walking Dead Episode 4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: XP Service Pack 3
İşlemci: 2.0 GHz Pentium 4
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Not: Bu indirme dosyası bölüm-1-2-3 ü de içerisinde barındırır.

The Walking Dead Episode 4 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\The Walking Dead Episode 4” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sonrasında oyunu Türkçe yapmak için Türkçe yama adlı klasöre girin oradaki programa çift tıklayın ve ilerleyin basit bir şekilde kurulumunu yapın. Kurulum esnasında eğer size kayıt defterinde bulunamadı falan derse C:\Program Files (x86)\The Walking Dead Episode 4 konumuna gelin ve oyunun exe’sini yani açılış yolunu programa tanıtın. Uyguladıktan sonra oyunun içinden altyazıları açmayı unutmayın.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (33 yorum)
×

Bir Şeyler Ara