Viscera Cleanup Detail Shadow Warrior Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: FPS – Temizlik 🙂

Oyun Hakkında Kısaca: Bugüne kadar daha önce böyle bir oyun oynamadığınıza eminim 🙂 Sürekli savaştık, yarıştık, ordan oraya atladık, kaçtık, koştuk… Peki arkamızda bıraktığımız pislikleri kimler temizliyor hiç düşündük mü 🙂

Oyunumuz bize bunu gösteriyor. Bir mekanda büyük bir savaş olmuş belli ki. Yerler kan, ceset, pislik, silah… Biz ise bu pis işleri temizleyen kişiyiz.

Oyun tek bölümlük olup kayıt olayı yoktur başta belirteyim. Ama şu gerçek ki sinirli anlarınızda sinirinizi alıyor oyun 🙂

İnce detaylara önem verilmiş. Grafiksel bakımdan çok aman aman bir oyun değil ama gerçekten yeterli. Ses benim çok hoşuma gitti. Sanki gerçekten temizlik yapan annelerimizi gördüm 🙂 Karakterimiz kendi kendine konuşuyor, ıslık çalıyor, şarkı söylüyor, birşey ters gittiği zaman sinirleniyor.

Genel olarak oyun güzel. Eksikleri mutlaka vardır ama vakit geçirmeye gayet hoş. Küçük boyutlu olmasıysa ayrı bir avantaj.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2013

Oyun Boyutu: 509 MB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 2.4 Ghz Hızında İşlemci
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB Shader Model 3.0 Nvidia GeForce 8800 GT veya AMD Radeon HD 3870
Boş Alan: 1 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Viscera Cleanup Detail Shadow Warrior oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Viscera Cleanup Detail Shadow Warrior İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Viscera Cleanup Detail Shadow WarriorBinariesWin32” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- NOT : Crack dosyasını anti-virüsler virüs olarak görüyor. Virüs programınızı devre dışı bırakın ve ya dışlanan dosyalara ekleyin crack dosyalarını. Alternatif crack dosyası siteye eklidir.

7- Oyunu Crack attığımız konumdaki “UDK.exe” den çalıştırabiliriz.

Viscera Cleanup Detail Shadow Warrior oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (24 yorum)

×

Bir Şeyler Ara