v6y9

Unreal Tournament 3 Full Tek Link İndirUnreal Tournament 3-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
2007 yılında çıkmasına rağmen gerek grafikleri gerek akıcılığıyla Unreal Tournament 3 gerçekten “unreal” bir oyun olmuş. Unreal Tournament 3, bilenler için belirtmek gerekir, Quake 3 e çok benziyor. Birbirinden güzel silahlarla, seçtiğimiz arenalarda kıyasıya mücadele ediyoruz. Oyun boyutunun hakkını vermiş.

Oyunun Türü: Aksiyon, FPS
Çıkış Tarihi: Kasım 2007
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 6.8 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3

Unreal Tournament 3-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP2 veya Windows Vista
İşlemci: 2.4+ GHZ çift çekirdekli işlemci
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 7800GTX+ veya ATI x1300+ ekran kartı
Sabit Disk: 8 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Unreal Tournament 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.
3-Oyuna girdikten sonra serial numarasını tek tek girelim sonrasında gelen ekranda sağ aşağıdan play offline seçip oyunumuzu oynayalım.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Dili ingilizce olarak seçin tamam diyin. Çıkan pencerede Yes diyin, tekrar yes ve sonrasında next tıklayın. Kurulum başladı.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Unreal Tournament 3\Binaries” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz,

9-Oyunu ilk açtığımızda cd-key isteyen bir ekran gelecek, bir kağıda aşağıdaki serial numarasını not alın ve fotorafını çekin, tek tek kutuları doldurup devam edin.

Unreal Tournament 3 cd-key: N54Q-UZJJ-A5KU-LRFX

Unreal Tournament 3

9-Sonrasında yukarıdaki kısım gelecek ve sağ alt köşedeki “play offline” tıklayıp oyunumuzu offline offline oynayacağız. Dilersek LAN üzerinden arkadaşlarımızla oynayabiliriz.

bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (3 yorum)

×

Bir Şeyler Ara