Turbobitten İstediğiniz Büyüklükte Dosyayı Beklemeden İndirin

Bu yayınımızı iki yaz önce hazırlamıştık. O zamanlar link çeviri siteleri bayağı boldu ve onlardan yararlanıyorduk. Fakat maalesef durumlar artık öyle değil. Turbobitin aldığı sıkı önlemler sayesinde herhangi bir çeviri sitesi ayakta kalamadı. Turbobit bu önlemlerinden sonra kullanıcıları premium almaya teşvik etmek amacıyla premium ücretlerini bayağı geriye çekti. Öyle ki sadece telefonunuzdan mesaj göndererek 11 tl karşılığında premium alabilecek kadar kolaylaştırdı işleri. 

Bu sebeple sizleri güncelliğini yitirmiş bu yayınımızdan şu yayınımıza yönlendirmek istiyoruz:11 TL ye SMS ile Premium Alarak sitemizdeki birçok oyunu zahmetsizce indirin!

Aranan Kelimeler: Turbobit beklemeden indir, turbobit tek tıklama ile indir, turbobit güncel generator sitesi, turbobit güncel çevirici sitesi, turbobit geçerli premium account, turbobitten sınırsız beklemeden indir, Turbobitten yüksek hızda dosya indir tek tıkla,tek tık turbobit nasıl indirilir, turbobit birden fazla dosya indirmek

Bir önceki yazımız olan Sık Gelen İsteklere Toplu Cevaplar başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (207 yorum)
×

Bir Şeyler Ara