Tron Evolution Sorunsuz Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Fantastik bir başyapıt Tron Efsanesi filminden esinlenerek hazırlanılmış Tron Evolution. Bambaşka bir dünya bambaşka insanlar… Hayalleri zorlayacak bir harita malzemeler ve konu. Aslında o kadar çok şey var ki anlatacak…

Tron Evolution anlatmadan önce filmi izlemeyen arkadaşlar için biraz sıkıcı gelebilir. Sizlere tavsiyem önce filmine 2 saat ayırıp izlemenizdir ardından oyunu oynadığınız zaman çok parça yerine oturmuş olacak.

Oyun konu olarak ana karakterimiz Anon ile gittikçe güçlenen düşmanımız Clu’yu durdurmak. Fakat bu o kadar kolay değil. Oynayacak arkadaşlarda bana hak verecektir ki oyun gerçekten zor. Klasik FPS tarzı gibi görülebilir fakat oynanabilirlik karmaşık. Ama alışınca rahat geliyor.

Genel olarak oyunda ince detaylar düşünülmüş. İlerledikçe futuristik dünyamızda yeni güçler özellikler ekleyebiliyoruz. Misal diğer oyunlarda deneyim puanı (exp) vardır bu oyunda MB (bildiğimiz megabayt 🙂 ) var. Özellik güçlendirmeleri de MB a göre yapıyoruz. Gayet yaratıcı bence. Oyun içinde filmden de gördüğümüz motorumuz ve tanklar mevcut.

Savaşma olarak oyun başında oyunun nasıl oynanacağı neler yapılabileceği hakkında başarılı bir eğitim kısmı bulunuyor. Yakın ve uzak dövüşme seçeneklerimiz mevcut. Fakat düşmanımıza göre. Kimilerini bazı yeteneklerimizi aktif ederek yok etmemiz gerekiyor. Düşmanlarımız virüs denebilir. Bu konuda Matrix filmine de benzetmedim değil.

Grafik ve ses olarak yılına göre gerçekten çok çok başarılı olmuş. Oynanabilirlik için çok seri klavye ve fare istiyor 🙂 Oyunda ki aksiyona ayak uydurmak ilerledikçe zorlaşıyor. Ama çok eğlenceli

Oyun başlı başına rakiplerinden farklı olmuş. Renkler, grafiksel yapıtlar olsun üstüne birde eğlencesi ile tavsiye edilen oyunlarımızın arasında yerini alıyor.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2010

Oyun Boyutu: 7.27 GB oyun – Tek Link – Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz ve ya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT ve ya AMD Radeon HD 5700
Boş Alan: 8 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Tron Evolution oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:
Tron Evolution Full Tek Link İndir


Sonradan Ekleme: Oyun Aralık 2016 da reloaded tarafından sorunsuz olarak cracklendi. Linki şu:

——————————————————————————————-

Tron Evolution İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Disney Interactive StudiosTron EvolutionBinariesWin32Live” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

Oyunu ile ilgili sorunların çözümleri burada anlatıldı — TRON EVOLUTION HATA VE ÇÖZÜMLER

Arkadaşlar buradan sonrası çok önemli. Eğer sorunsuz oynamak istiyorsanız tek tek adımları takip edin.

6- Oyunun çalışabilmesi için “Games for Windows Live” yüklü olması gerekmektedir. İndirdiğiniz oyunun içinde “gfwlivesetup.exe” dosyasını açıp ileri ileri tıklayarak kurulumu bitirin. Bunun için internetiniz olmalıdır.

7- Oyunu açarken en önemli nokta İNTERNET BAĞLANTIMIZIN KESİLMİŞ OLMASI. Yani oyunu açmadan önce interneti kapatın aksi halde güncelleme yapmaya çalışacaktır ve oyununuzun bir daha açılmamasına neden olacaktır.

8- Oyunu “C:Program Files (x86)Disney Interactive StudiosTron EvolutionBinariesWin32Live” dizinine girerek “GridGameLauncherc” dosyasına sağ tıklayıp masa üstüne kısayol oluşturun. Buradan açın. Eğer herhangi bir tepki vermezse sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

9- Son olarak artık bilgisayarlar 1366X768 ve ya 1360X768 gibi çözünürlüklere sahip. Ama oyunumuz eski olduğu için en fazla 1024X768 çözünürlüğünde çalışıyor ve bu da oyunu küçük ekran oynamamıza neden oluyor. Bunun çözümü için ise şu adımları izleyin.

—“C:UsersKullnıcı AdınızDocumentsDisney Interactive StudiosTron EvolutionUnrealEngine3GridGameConfig” konumuna gidin.
—Burada “GridEngine.ini” dosyasını not defteri ile açın.
—CTRL + F basarak arama penceresini açın. ResX yazın ve bulun. Not defterinde ResX yazan yerin yanında oyunun grafik boyutu görülecektir. Orayı kendi bilgisayarınızın çözünürlüğüne göre değiştirin. Misal benim not defterimde 1024 yazıyordu fakat benim bilgisayarım 1366 çözünürlük o yüzden o sayıyı silip 1366 yazdım. Ardından ResY değerini de bizim bilgisayarımıza göre değiştirip kaydedeceğiz. Artık oyunumuz tam ekran olacaktır. 

10- Son olarak oyun save sorunu var. Games for Windows Live kullandığı için internet bağlantısı istiyor. Fakat internet kapalı oynamamız gerekiyordu. Bu yüzden çözümü yapmamız gerekiyor. Oyunu açıyoruz ardından otomatik açılan Windows Live menüsünden Create New Account tıklıyoruz. Ardından Create New Profile de açılan paragrafın en altına iniyoruz orada “created a local profile” yazıyor mavi renkli. Buna tıklıyoruz. İsim yazıyoruz ve tamam tamam diyerek kaydediyoruz. Artık oyunumuz SORUNSUZDUR.

Tron Evolution oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (8 yorum)

×

Bir Şeyler Ara