Trackmania 2 Canyon Full Sorunsuz Tek Link İndir (Türkçe) 

Oyun Bilgisi:

Trackmania 2 Canyon nefes kesici bir araba yarışı oyunudur. Araba yarışı denince akla NFS serisi gelirya hani işte belki bu oyunu oynadıktan sonra fikriniz değişebilir.

Oyunun diğer araba yarışı oyunlarından en büyük farkı ise oyunun neredeyse tamamını sizin tasarlayabilmeniz. Süreceğiniz arabadan tutun yarışacağınız yola kadar. Aşağıdan videosunu izleyip detaylı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

En dikkat çekici özelliklerinden biriyse yarışınızı videoya çekebiliyorsunuz.

Ve bu enfes oyun Türkçe!

Tek kötü tarafı oyun online tabanlı bir oyun  olduğundan dolayı 2011 de yayınlanmış olmasına rağmen crack çıkarılamamıştır. Çıkarsa yayınlarız ama bu zor. Bu indireceğiniz haliyla antreman modunda oynayabilirsiniz, açıkçası o bile yetiyor. 🙂

Trackmania 2 Canyon’u bu yayında sorunsuz ve sağlam bir şekilde indireceğiz, tek dikkat etmeniz gereken bu yayını dikkatli okuyup, sırayla uygulamaktır. İndireceğiniz dosyayı şahsen denedim ve sorunsuz çalışmaktadır.

İndireceğiniz dosya toplamda 1.65 GB’ dır.

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP /Vista/ 7
İşlemci: 1.5 Ghz
Hafıza/Ram: 1 gb
Ekran Kartı: 256 MB

 

Oyun Videosu:

Gel gelelim İndirmeye.

Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)


Gerekenler:


Trackmania 2 Canyon’u tek linkte indireceğiz. İndirdiğimiz link sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

 

İndirme Linki:

Adım Adım  Trackmania 2 Canyon İndirme ve Kurma
1- Yukarıdaki linke bastıktan sonra linkin turbobit adresini alıp turbobit çeviricilerden hiç beklemeden indirin.
2- İnen “TrackMania 2 – saglamoyun.com-” dosyasına sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.
3- Çıkan klasördeki “TrackMania 2 – SO -.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.
4- Setup’a tıklıyoruz ve yüklememiz başlıyor.

5- Yükleme esnasında tam hatırlamıyorum ama your videocard ile başlayan bir uyarı gelebilir, aldırmayın, tamam deyip geçin, bu bir sorun değil. Sonra türkçe yamasını kurun, indirdiğiniz klasörde nasıl yapacağınız yazıyor.

6-Oyuna girmek için C:Program FilesNadeoTrackMania 2 – Canyon yolunu izleyin ve orada bulunan “ManiaPlanetLauncher” tıklayarak girin.

7-Ayarları yapmadan girmeyin, yukarıdaki resimde benim ayarlarım var. Siz çözünürlüğü kendi PC çözünürlüğünüze göre ayarlayın.

8- Yükleme bittiğinde ve bu ayarları yaptıktan sonra oyunumuza girebiliriz, Crack gerektirmez çünkü crack’i olmayan bir oyun, antreman modunda oynanabilir.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (14 yorum)

×

Bir Şeyler Ara