Total-War-Shogun-2-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Total War Shogun 2 Sorunsuz Full Tek Link İndir -Türkçe-total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Oyun hakkında o kadar çok söylenecek söz var ki. Açık ve net söylüyorum sayfalar dolusu okumak zorunda kalırsınız. Oyunun eski serilerinden bilen bilir demekle yetineceğim sadece. Bu derece muazzam bir strateji oyun serisini daha önce hiç oynamadıysanız kessssssinlikle denemelisiniz. Oyun ses grafik konu olarak fevkaladenin fevkinde 🙂 Bu kadar övgüden sonra bir kelime etmeyeceğim 🙂

Oyun kesinlikle tavsiyemdir. En güzel yanı ise %100 Türkçe.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Strateji, Seri Oyun
Çıkış Tarihi: 15 Mart 2011
Oyunun Adı: Total War Shogun 2
Oyunun Sürümü: Fairlight
Oyunun Boyutu: 12,67 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

total-war-shogun-2-sorunsuz-full-tek-link-indir-turkce

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdek işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c uyumlu Ekran Kartı (shader model 3)
DirectX: Versiyon 9,0
Sabit Disk: 20 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Total War Shogun 2 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Normal Detaylı Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki “Total War Shogun 2 – 1.Disk.iso” dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize bilgisayarımdan sağ tıklayıp aç tıklayın. ÇOK ÖNEMLİ : Sakın sanal diskteki “setup.exe” tıklayıp kurmayın. Burada FairLight klasörünün içerisindeki “İnstaller.exe” dosyasına çift tıklayıp kuruyoruz.

4-Açılan pencerede herhangi bir yere tıklayarak kurulumu başlatıyoruz. Kurulum biraz ilerledikten sonra ortalarda 2. diski takmanızı isteyecektir. Açık olan kurulumu kapatmadan rardan çıkardığınız “Total War Shogun 2 – 2.Disk.iso” dosyasına çift tıklıyoruz ve kurulumda tamam tıklayarak kuruluma devam ediyoruz.

5-Disk 2 nin kurulumu da tamamlandıktan sonra “Apply required updates and crack automatically?” uyarısı verecektir. Burada “Evet” tıklayarak devam ediyoruz. Biraz sonra yine bir uyarı verecek ve yine “Evet” tıklayarak devam edeceğiz. Bu esnada DirectX programını yükleme ekranı gelecek.

6-Update ve crack işlemini otomatik yapıyor bu oyunumuz. Bu işlemler bittikten sonra oyun için gerekli programları yani DirectX, Visual C gibi gerekli eklentileri bilgisayarınızda olsa da kurun. Bunları da ileri ileri tıklayarak kurabilirsiniz. NOT : Directx’i kurduktan sonra Microsoft Visual C yükleyecek burada REPAİR seçeneğini işaretleyip Next diyoruz ve kurulumu bitiriyoruz.

7-Artık oyunumuz yüklendi. Yükleme ekranından “exit” tıklayarak oyunumuzun kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda oyunun kurulu olduğu yere gidin. Bende bu konum “C:\Program Files (x86)\Total War Shogun 2” buradan “Shogun2” dosyasına sağ tıklayıp gönder tıkladıktan sonra masaüstü kısayol oluştur tıklayın. Artık oyunumuzu masaüstünden açabiliriz.

8-Şimdi gelelim TÜRKÇE yama kurulumuna. Türkçe yama dosyamıza çift tıklıyoruz. Kayıt defterinde bulunamadı filan diye hata verirse tamam diyoruz. İleri ileri tıklayarak devam ediyoruz. Oyunun kurulu olduğu kısmı soruyor. Bende “C:\Program Files (x86)\Total War Shogun 2” konumu. Sizde kendinizde oyunun kurulu olduğu yeri seçip ileri tıklayın ve kurulumu tamamlayın.

9-Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Coma Mortuary Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (16 yorum)
×

Bir Şeyler Ara