Total War: Attila Full Türkçe Tek Link Sağlam İndirTotal War: ATTILA-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Total War: ATTILA kurulurken bile arkadan çalan fon müziği ile bize müthiş bir oyun yüklediğimizi hissettiren bir oyun oldu. Strateji oyunlar kategorisinde son yıllarda çıkan ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Total War, atilla serisiyle bu sene de üst sıralarda kalacak gibi görünüyor. Şimdi sizlerle oyunun steam sayfasındaki bilgilendirmeyi paylaşalım:

Kıtlık, hastalık ve savaşın karanlığında, Doğu’nun muhteşem bozkırlarından yeni bir güç doğuyor. Yenilmez savaşçı kral arkasında bir milyon atlıyla gözlerini Roma’ya dikti…

Gerçek zamanlı taktikleri, sıra tabanlı stratejiyle birleştiren ödüllü PC oyun serisinin en yeni bölümü, Total War: ATTILA oyuncuları M.S. 395 yılına, Karanlık Çağların şafağında kıyamet benzeri bir kargaşanın yaşandığı bir döneme geri götürüyor.

Hayatta kalabilmek için ne kadar ileri gideceksiniz? Dünyadaki zulmü bitirip, kendi barbar veya Doğu krallığınızı mı kuracaksınız? Yoksa nihai strateji mücadelesi kapsamında, Roma İmparatorluğu’nun son kalıntısı olarak yaklaşan fırtınaya karşı durmaya mı çalışacaksınız?

En güzel tarafı da şu ki oyun Türkçe Yamalı. Bir strateji oyununun Türkçe yama olması bence önemli bir unsur. O karışıklık gidiyor ve oyunu kolayca öğreniyorsunuz. Ayrıca sizler için oyun kurulumu ve crack aşamalarını başka bir yayınımızda videolu bir şekilde anlattığımızı da bildirmek isteriz. Oyunu hala büyük bir zevkle oynamaktayız, gerçekten zevkli bir strateji oyunu olmuş, oyun tavsiyemizdir.

Oyunun Türü: Strateji
Çıkış Tarihi: 17 Şub 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Skidrow
Oyunun Boyutu: 7.7 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Total War: ATTILA

Total War: ATTILA

Total War: ATTILA

Total War: ATTILA-4
Total War: ATTILA-4

Total War: ATTILA-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista – 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT or Intel HD 4000
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 35 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

  

TOTAL WAR ATILLA TÜM İŞLEMCİLER İÇİN SORUNSUZ CRACK BURADA

  

indir

 

Total War: ATTILA Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Şu yayınımızda crack ve Türkçe yamanın nasıl uygulanacağını videolu bir şekilde anlattık sizi o yayınımıza davet ediyoruz:

– Total War: Attila Kurulum ve Crack Uygulaması Nasıl Yapılır?

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Sleeping Dogs Definitive Edition Black Box Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (80 yorum)

×

Bir Şeyler Ara