Hoşgeldiniz. Sitemiz 5 yıllık köklü, özgün bir sitedir. Sitemizde 1865 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35174 yorum bırakıldı.

Total Uninstall 6.3.1 – Türkçe ve Full Portable Tek Link İndirTotal Uninstall,kapsamlı bir program kaldırma yazılımıdır.Bilgisayarımıza kurduğumuz programları Windows’un kendi aracıyla kaldırdığımız zaman geride birçok kalıntı (Belgelerim ve Program Files dosyaları,kayıt defteri kayıtları vb.) bırakır.Bunlar ise zamanla bilgisayarımızın yavaşlamasına neden olur.
Total Uninstall ise program kurulmaya başladığı andan itibaren programı takibe alır yaptığı her işlemi izler.Total Uninstall ile bir yazılıma ait tüm kayıtları ve dosyaları istediğiniz zaman görüntüleyebilir,programları kurabilir ve değişiklikleri (program üzerinde yaptığımız ayarları) öğrenebilir,bir programı tüm kalıntılarıyla kaldırabiliriz.
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

Total Uninstall 6.3.1 – Türkçe ve Full İndir

 

——————————————————————————————-———-——

Total Uninstall 6.3.1 Türkçe full Kurulum

1- Yukarıdaki linklerden dosyayı indirin.
2- Klasör içindeki “TUPortable” dosyasına tıklayın ve programı açın.
3- Kurulum bu kadardır açın ve kullanın kendiliğinden fulldür.
4- Portable olduğundan klasörü USB belleğe kopyalayıp başka bilgisayarlarda da kurulum gerekmeden kullanabilirsiniz.
5- Güle güle kullanın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. parsoğlu dedi ki:

  Umarım başka proğram aramaya gerek kalmaz. gerçekten tam sürüm ve türkçe olsa en iyisi fakat türkçe olmaması pek önem arzertmiyor önemli olan tam sürüm ve sorunsuz bir gereç var ise adres aramadan yani;

  Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

  bu ifadeyi doğrular nitelikte bir site düşünüyorum umarım yanılma payım olmaz! Teşekkürler…

  1. HayalPerest dedi ki:

   Kesinlikle Doğru yerdesiniz 🙂 Keyifli ve Sorunsuz Kullanmalar…

 2. Yorumlar için teşekkür ederim.Onur Can kardeşim programın amacı IObit ile aynıdır.Ekstra özellikleri portable(usb’de tasınabilir) olması ve bir programın bilgisayarınızda yaptığı değişiklikleri görüntülemesidir.Hayırlı bayramlar.

 3. Yorumlarınız için teşekkürler.Onur Can kardeşim programın amacı İObit Uninstaller ile aynıdır.Total Uninstall’ın artıları ise portable olması ve bir programın bilgisayarınızda yaptığı değişiklikleri görüntüleyebilmesidir.

 4. Onur Can SALMAN dedi ki:

  Bu programın IObit Uninstaller’den farkı var mı?

 5. davut gedik dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER DENEYECEM


Bir Yorum Yazın