Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Total Uninstall 6.3.1 – Türkçe ve Full Portable Tek Link İndirTotal Uninstall,kapsamlı bir program kaldırma yazılımıdır.Bilgisayarımıza kurduğumuz programları Windows’un kendi aracıyla kaldırdığımız zaman geride birçok kalıntı (Belgelerim ve Program Files dosyaları,kayıt defteri kayıtları vb.) bırakır.Bunlar ise zamanla bilgisayarımızın yavaşlamasına neden olur.
Total Uninstall ise program kurulmaya başladığı andan itibaren programı takibe alır yaptığı her işlemi izler.Total Uninstall ile bir yazılıma ait tüm kayıtları ve dosyaları istediğiniz zaman görüntüleyebilir,programları kurabilir ve değişiklikleri (program üzerinde yaptığımız ayarları) öğrenebilir,bir programı tüm kalıntılarıyla kaldırabiliriz.
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

Total Uninstall 6.3.1 – Türkçe ve Full İndir

 

——————————————————————————————-———-——

Total Uninstall 6.3.1 Türkçe full Kurulum

1- Yukarıdaki linklerden dosyayı indirin.
2- Klasör içindeki “TUPortable” dosyasına tıklayın ve programı açın.
3- Kurulum bu kadardır açın ve kullanın kendiliğinden fulldür.
4- Portable olduğundan klasörü USB belleğe kopyalayıp başka bilgisayarlarda da kurulum gerekmeden kullanabilirsiniz.
5- Güle güle kullanın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ