Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Simülasyon

Oyun Hakkında Kısaca: İlk yayımlanan HAWX oyununun üzerine kullanıcılar tarafından çok beğenilen oyun ertesi sene serinin ikinci oyununu yayınladı. Yine büyük üstat Tom Clancy yönettiğimiz oyunda ilk oyundaki gibi savaş uçağı pilotuyuz. Fakat bu oyunda ilk oyuna göre sadece savaş değilde ajanlık görevleride mevcut.

Oyun konusu ile ilgili pek bilgi vermek istemiyorum. İlk oyunu oynayan arkadaşlar kesinlikle oynamasını tavsiye ediyorum ki zaten eminim oynayacaklardır 🙂

Grafik olarak ilk oyununun üzerine aşırı bir şey katmamış fakat oyun için gayet rahat ve akıcı grafikler mevcut. Savaş efektleri geliştirilmiş ve detaycılığa girilmiş. Ses olarak gerçekten kaliteli iş yapıyor Ubisoft. Hiç bir sorun yok şahsen benim gibi kulaklıkla oynuyorsanız oyun ayaklarınızı yerden kesebilir 🙂

Genel olarak oynanabilirlik açısından biraz zorluğu var fakat alışma süreci diyelim. İlk girişte çok güzel bir şekilde size anlatıyor neler yapmanız gerektiğini. Oyunun ilkini oynayan arkadaşlara tavsiyemizdir.

Oyunun birinci serisi için buradan —– Tom Clancy’s H.A.W.X.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: Kasım 2010

Oyun Boyutu: 6.25 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz ya da AMD Athlon™ 64 3000+
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 10 Destekli
Boş Alan: 9 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:


——————————————————————————————-———-——

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulum biraz uzun sürebilir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)UbisoftTom Clancy’s H.A.W.X. 2” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- Oyunu açabilmek için yine oyunu yüklü olduğu yerden yani “C:Program Files (x86)UbisoftTom Clancy’s H.A.W.X. 2” klasörüne gidiniz. Buradan “HAWX2.exe” dosyasını masa üstüne kısayol oluşturun. Oyunu sorunsuz açmak için ise masaüstüne kısayol oluşturduğunuz oyuna sağ tıklayıp “Yönetici Olarak Çalıştır” tıklayın ve oyuna girin. Oyun direk açılmayacak Uplay adlı program açılacaktır. Oradan HAWX2 ye Play tıklayarak girebilirsiniz.

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (8 yorum)
×

Bir Şeyler Ara