Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Thief Full Tek Link İndirThief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Oyun Hakkında Bilgi:

Uzun bekleyişin ardından yenilerde çıkan thief oyunu genel hattıyla hırsızlık üzerine kurulu açık bir dünya da geçiyor. Eski oyunlarına nazaran günümüz grafik ve ses teknolojisini yakalamış oyunda sessizliğin üstadı olacaksınız. Oyunu oynarken şahsen ben bazen Dishonored, Assassins Creed oynuyorum zannettim. Oynama şekli olarak kaçışlar tırmanışlar Assassins. Sessizlik ve gizlilik konusunda ise Dishonored. Oyunun yüksek boyutlu olması gözünüzü korkutabilir. Fakat gerçekten değer. Oyunu sağlamoyun.com olarak tavsiyelerimiz kısmına alıyoruz.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon Macera
Çıkış Tarihi: 23 Şubat 2014
Oyunun Adı: Thief

 

Oyun İçi Görüntü:

Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun (5) Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun (4) Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun (3) Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun (1) Thief-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun (2)

 

Olması Gereken En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Yüksek performanslı çift çekirdek işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: MD Radeon 4800 serisi / Nvidia GTS 250
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 23 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

indirTHİEF FULL TEK LİNK İNDİR indir

 
 

 

Tavsiye yayın: (Turbobitten SMS ile Premium Alarak bu vb. birçok oyunu zahmetsizce indirin!)

 

Thief Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

1- İndirdiğiniz iso uzantılı dosyaya çift tıklayın ve bilgisayarımdan oyuna gelip çift tıklatın.

2- Kurulum açıldıktan sonra next next tıklayarak kurulumu tamamlayın.

3- Kurulum tamamlandıktan sonra Crack Klasörünü içerisinde ki tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:\Program Files (x86)\Thief” konumuna yapıştırın.

4- Önemli not : Oyun kurulumu tamamlandı. Fakat açılmazsa oyun simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır tıklayın.

5- Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (26 yorum)
×

Bir Şeyler Ara