The Wolf Among Us Episode 4 Full Türkçe Tek Link İndirThe Wolf Among Us Episode 4-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Bir çizgi diziyi oynamaya hazır olun, bir solukta bitirdiğim bu efsanevi oyunu size sunmaktan gurur duyuyorum!

Oyun, oyun değil dizi. Ve siz o dizideki baş karakteri oynuyorsunuz. Seçimler tamamen size kalmış. Yani oyun sizin seçimlerinize göre yönleniyor. Çizimler ve görüntü kalitesi bakımından daha iyisi olamazdı.

The Wolf Among Us’ da masal karakterlerinin diyarlarını terkedip şehre gelme hikayesini yaşıyoruz. Hikaye bu kadar basit değil elbet. Hikaye hakkında daha fazla yazmaya ihtiyaç duymuyorum çünkü oyunumu zaten Türkçe. Evet! Oyunumuzun tüm bölümleri oyunçeviri ve technogame tarafından çevrilmiş. Bu oyunu denerken bundan haberim yoktu. İçimden “Oyun güzelde böyle bir oyun Türkçe olmalıydı!” gibisinden geçiriyordum ki ufak bir araştırmanın sonucunda Türkçe yaması olduğunu öğrendim. Uygulayıp denedim ve gayet başarılıydı. Oyun artık tamamen anlaşılıyor ve kendisini size yaşatıyordu. Oyunun BSC incelemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Tavsiye ettiğimiz oyunlar arasından The Wolf Among Us’u kesinlikle tavsiye ettiklerimiz arasına koyuyoruz.

Bu arada “Episode 4” yani “4.Bölüm” kelimesi sanki oyunun ilk 3 bölümünü yüklemeniz şartmış gibi bir çağrışım yapabilir ama bu doğru değil. Buradan indireceğiniz dosyanın içerisinde zaten önceki üç bölüm de var. Oyuna birinci bölümden başlıyor ve ilerliyorsunuz. Oyunun finali olan 5.Bölümü de çıktı bu arada. Onu da yakın zamanda başka bir yayında vereceğiz. Şimdi sizi bu güzelim oyunla başbaşa bırakalım. (Bu arada oyunun 1.bölümü 2012 yılında yayınlanmış ve yılın oyunu seçilmiş.)

Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: Nisan 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 4.4 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

The Wolf Among Us

The Wolf Among Us-full

The Wolf Among Us-download-game-pc-ps4

The Wolf Among Us episode 1
The Wolf Among Us Episode 4
The Wolf Among Us Episode 4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Core 2 Duo 2GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: ATI or NVidia card – 512 MB
DirectX: Versiyon 9

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Son bölüm olan 5. bölüm çıkmıştır ve buradaki dahil tüm bölümleri içermektedir, üstelik repack. BURAYA Tıklayınız..


 

indir

 

Son bölüm olan 5. bölüm çıkmıştır ve buradaki dahil tüm bölümleri içermektedir, üstelik repack. BURAYA Tıklayınız..


  

The Wolf Among Us Episode 4 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\The Wolf Among Us Episode 4” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

TÜRKÇE YAMA KURULUMU

1-İndirdiğiniz klasörde bulunan “Türkçe yaması” klasörünü açın.

2-Birinci bölüm yazan yamayı uygulayın. Uygulama aşamasında çift tıklayıp ileri butonuna tıklıyoruz sürekli. Ama bu süre zarfında oyun açık olmayacak.

3-Kayıt defterinde oyun bulunamadı hatası verirse oyunun exe’sini C:\Program Files (x86)\The Wolf Among Us Episode 4 konumundan biz kendimiz gösteriyoruz programa.

İlk bölümü bitirdikten sonra diğer bölümler yazan Türkçe yama dosyasını kurabiliriz. Karışmaması açısından bitirmeden onu kurmayın. Yani ilk yamay kur, ilk bölümü bitir ve diğerini kur. Bu kadar basit! Oyun artık %100 Türkçe (:

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (12 yorum)

×

Bir Şeyler Ara