The Stanley Parable Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Fps – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Büyük oyun siteleri, dergileri, blog yazarları tarafından 10 üzerinden en düşük 9 puan almış; dünya çapında alanında neredeyse bütün ödülleri toplamış bir oyun ile karşınızdayız.

Oyun hakkında çok yazılar yazılmış, tartışmalar yapılmış. Net kesin hatlarıyla çizilen konusu olmayan The Stanley Parable iç sesiniz ve kendi hür kararlarınızın arasında seçim yapmanızı istiyor. İngilizce dili isteyen oyunu eğer ingilizce biliyorsanız sizi eminim ki çok saracaktır. Son kalite ince espriler, minik detaylar oyuna muhteşem hava katmış.

Oyunun üstte de dediğim gibi net bir konusu yok denebilir. Stanley isimli bir vatandaşı yönlendiriyoruz. Stanley bir işyerinde 427 odalı ofiste çalışıyor. Onun işi tüm gün ekrana bakıp ekrandan kendisine söylenen tuşlara basmak. Ama bir gün ona herhangi bir tuşa basılması söylenmedi. İşte o gün bizim günümüzdür.

Grafiksel anlamda Half Life 2 nin modu olarak çıkmış oyun sonradan oyun haline getirilmiş ve ince detaylar eklenmiştir. Gerçek bir ofis havası katmak için en ince detaylara dikkat edilmiş. Ses konusunda oyunda pek ses yok denebilir. Sadece konuşmacı olarak iç sesimiz konuşuyor. Yürüme seslerimiz, bazı nesneleri kullanırken ki çıkan sesler kaliteli olmuş.

Genel olarak vurdulu-kırdılı, kaçmalı, kavgalı oyunlardan sıkıldıysanız ve özellikle ingilizce biliyorsanız kesinlikle tavsiyemizdir.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: Ekim 2013

Oyun Boyutu: 1.43 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 ya da AMD64X2
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0 Destekli Ekran Kartı
Boş Alan: 3 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

The Stanley Parable oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

The Stanley Parable Crack İndir

——————————————————————————————-———-——

The Stanley Parable İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulum biraz uzun sürebilir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Galactic CafeThe Stanley Parable” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

The Stanley Parable oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (8 yorum)
×

Bir Şeyler Ara