the-sims-4-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun

The Sims 4 Türkçe Yama Full Tek Link İndirBeklenen gün geldi. Sims 4 dilimize çevrildi 🙂 Oyunun Türkçe olması için Sims 4 v1.2.16.10 update dosyasını da kurmak gerekiyor. Biz aynı rar dosyası içine hem Türkçe yamayı hem de updateyi ekliyoruz 🙂

Ayrıca önemli not : Sims 4 v1.2.16.10 versiyonundan sonraki sürümlerde sağlam çalışmayabilir. Baştan uyarayım. Ama daha önce hiç update yapmadıysanız verdiğimiz link size yeterli olacaktır.


Tavsiye yazı: (The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir) (update linki aşağıda)

 


ÖRNEK RESİMLER

the-sims-4-sorunsuz-full-tek-link-indir
the-sims-4-sorunsuz-full-tek-link-indir
the-sims-4-sorunsuz-full-tek-link-indir

Uygulaması: (BURASI ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR…)

Önce indirdiğiniz rar dosyasında bulunan Update klasörüne girin ve “setup.exe” yi çalıştırın ve oyunun kurulu olduğu yere kurun.


Ardından Crack klasörüne girin ve içindeki tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu yere “C:\Program Files (x86)\The Sims 4\Game\Bin” konumuna yapıştırın. Crack işlemini tamamlamış olun.


Daha sonra “The Sims 4 Türkçe Yama -S.O.-.exe” dosyasına çift tıklayarak açın. Oyunun kurulu olduğu yere burası çok çok önemli tekrar ediyorum oyunun kurulu olduğu konuma “C:\Program Files (x86)\The Sims 4” kuracaksınız. Hepsi bu kadar 🙂 .

Keyifli Oyunlar -S.O-

Bir önceki yazımız olan Dying Light Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (22 yorum)
×

Bir Şeyler Ara