The Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 Full Sorunsuz İndir

Oyun Hakkında Bilgi:

The Lord of The Rings, The Battle For Middle-Earth, EA Games tarafından PC Strateji oyunu olarak geliştirilmiş (RTS), Peter Jackson’un, J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden sinemaya uyarladığı filmi baz alınarak hazırlanmıştır. Oyun, filmden kesitlerin bulunduğu gerçekçi bir yapımdır. 6 Aralık 2004’te; Ardından, The Lord of The Rings, The Battle For Middle Earth II, 2 Mart 2006 yılında piyasaya sürülmüştür.
Oyunun amacı, diğer strateji oyunlarında olduğu gibi, kaynaklar kazanıp (resource), bunlar ile bir askeri üs ve ardından ordu kurmak üzerinedir. Diğer oyunlardan farklı olarak Battle for Middle Earth’te, binalar sadece belirli yerlere kurulabilmektedir. Bu “slot” adı verilen yerlerde tarlalardan, okçuluk okuluna kadar bir çok seçenek vardır. Slotlardan oluşan kamplarınıza, haritanın farklı köşelerinde bulunan yerlerde yenilerini ekleyebilirsiniz. Bina ve asker çıkartmak için gerekli olan tek şey ise “Resource” adı verilen kaynaktır.
Battle for Middle Earth iki taraf ve dört ırk barındırmaktadır.. Orta-Dünya’nın özgür halklarından Rohanlılar ve Gondorlular iyilik tarafını oluştururken karanlık tarafı ise Mordor ve Isengard oluşturmaktadır. Her ırk kendine has strateji ve birimlere sahiptir; Rohan’da Rohirrim, Mordor’da Troll vb.
Birimler, birkaç kategori altındadırlar. Atlılar, mızraklılar, okçular, kılıçlılar ve yaratıklar. Ayrıca bunların yanında oyunda “hero” yani kahraman adı verilen özel birimlerde mevcuttur. Kahramanlar, özel yeteneklere ve diğer birimlere karşı daha büyük vuruş gücü ve cana sahiptirler. Ancak her hero birim kategorilerine dahildir. Örneğin atlılar, mızraklılardan daha fazla darbe aldıkları için, atlı kahramanlar da mızraklardan daha fazla zarar görecektir. Ayrıca tüm birimler savaştıkça deneyim puanları kazanırlar ve seviye atlarlar.(wikipedia)

İndireceğiniz dosya toplamda 5.42 GB olup, iso dosyasıdır.

 

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP , Vista , 7
RAM: 512 MB Ram
İşlemci: 1.3 GHz
Ekran Kartı: 32 MB
Gereklilik: 5 GB boş alan

Oyun içi görüntü:

 

Gelgelelim İndirmeye. Anlatım sade olduğu için uzun görünebilir ama yapacağımız işlemler oldukça basit arkadaşlar.


Gerekenler:


The Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2’yi üç part halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

1- İnen “TLOTRBFM.2 -S.O.-.part1” ; “TLOTRBFM.2 -S.O.-.part2” ve  “TLOTRBFM.2 -S.O.-part3 “dosyalarına sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.
2- Çıkan klasördeki “The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2-Saglamoyun.com-.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.
3- Setup’a tıklıyoruz ve yüklememiz başlıyor. Serial isteyecektir:

The Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 cd-key-serial: EALU-FML8-V8QQ-2V8V-URLD 

4- Yükleme bittiğinde oyuna girin ve keyifle oynayın 🙂

Kurulum Hakkında Çok Önemli Notlar:

Kuruluma seriali girip başladığında bir şeyler çıkartacak ve sonra ekrana “please wait…” yazan gri küçük bir kutucuk gelecek. O kutucuk uzun süre kalacak, yükleme başlamıyor hatalı zannetmeyin. Endişelenecek bir durum yok o sırada yükleme yapıyor, 10-15 dakika öyle durduktan sonra kurulum bitti kutusu geliyor.

The Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız:

Bu hatayı almanızın sebebi sıkı güvenlik duvarınızın bu oyunu engellemesi. Ben de çalıştırırken bu sorunu yaşadım ve bilgisayarımın güvenliğini sağlayan nortonu duraklatınca oyun açıldı. Yani virüs programınızı kapatırsanız bu sorunu almazsınız.

Daha bir çok ve birbirinden güzel strateji oyunları indirmek isterseniz buraya tıklayıp o kategoriye gidebilirsiniz.

The Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (83 yorum)

×

Bir Şeyler Ara