The Godfather Game Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Seri oyunlar

Oyun Hakkında Kısaca: Bir kitap düşünün. Bu kitap “The Godfather” olsun. Sonra bir film düşünün. Bu film “The Godfather” olsun. Ve bir oyun düşünün. Bu oyun da “The Godfather”… Kim bilebilirdi ki bir kitabın bu kadar fenomen olacağını. Kitaptan, beyaz perdeye, şimdi de oyuna. İtalyan mafyasını belkide bu kadar derinlemesine ve güzel inceleyen bir eser daha yoktur. Filmi izleyenler ve beğenenler oyunda filmi yeniden yaşayacaklar. Tek fark olaylar sizin etrafınızda dönüyor 😉

Oyunun ilk serisi olan “The Godfather” 2006 yapımı oyundur. Bu yılda diğer oyunlarla karşılaştırdığımızda grafik farkını açık şekilde göreceğiz. Ben özellikle ses konusuna değinmek istiyorum. Filmin efsanevi müziği sizi daha oyun girişinde karşılıyor. O müzik bile tüylerinizin diken diken olmasına yetiyor. Oyun devam ederken müziklerin arka plandan girmesi o anın hiç bitmemesini istemenize neden olacaktır. Oyun içi konuşmalar film tadında. Videolarla olay akışını anlatmaya çalışan oyunu oynarken sanki arkadan da filmini açmışsınız hissine kapılıyorsunuz. Ayrıca böyle bir oyunun düşük sistem istemesi bir avantajdır.

Oyun tarzı olarak GTA serisini andırıyor olabilir. Arkadan görünen karakteriniz verilen görevler… Fakat GTA ile karşılaştırmak çok yanlış olur. Çünkü onlar bizlere batıyı teknolojiyi gösterdi, “The Godfather” ise bize eski İtalyan Mafyasını anlatıyor. Tanıtım videosunu izlerseniz ne demek istediğimi tam olarak anlarsınız 😉

Aslında sayfalarca yazı yazılabilir. Kısacası filmini izleyip beğendiyseniz oyunlarını da beğeneceğinize eminim.

Oyun Çıkış Tarihi: 2006

Oyun Boyutu: 3,18 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 1.4 Ghz ya da daha hızlısı / Intel Pentium 4 / AMD Athlon işlemci
Ram: 256 MB
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9 destekli ekran kartı
Boş Alan: 5 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

The Godfather oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

The Godfather İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz dosyadaki rar dosyasını çıkarınız.

2- Çıkardığınız klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

3- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next tıklayarak kurulumu başlatın. KEY soracaktır bize indirdiğiniz rar içinde Serial/KEY vardır. KEY i giriniz ve next tıklayınız.

4- Ardından EA games in online servisi çıkacaktır. “REGISTER LATER” e tıklayın. Kurulum başlar.

5- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

6- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

7- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Electronic ArtsThe Godfather The Game” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

8-ÖNEMLİ NOT : Oyun girdikten sonra “godfather.exe çalıştırmayı durdurdu” uyarısı alırsanız oyunun yüklü olduğu klasöre gidin. “movies” klasörünün adını “movies.orig” olarak değiştirin. Artık oyuna girebilirsiniz.

The Godfather oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (23 yorum)

×

Bir Şeyler Ara