The Cave 2013 Full Tek Link Sorunsuz İndirGerçekten oyun oynarken düşünmek istiyorsanız The Cave tam size göre. Sega tarafından piyasaya sürülen The Cave Ocak 2013’de oyunseverlere merhaba dedi. Oyun bir nevi bulmaca çözmek gibi. Başlarken size oyun yedi kahraman sunuyor ve bu yedi kahramanın hepsinin farklı özellikleri var. Siz bu yedi kahramandan üçünü seçip oyuna başlıyorsunuz. Burada esas mühim nokta bu üç kahramanın özelliklerinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde olması. Aksi halde cidden kafa yormayı gerektiren bu oyunda zorluk çekebilirsiniz.

 Oyunda çoğu zaman bulmaca çözüyor hissine kapılsanızda bazı bölümlerde sadece bir tek karakterin hikayesi işleniyor ve o bölümlere yalnızca onunla devam edebiliyorsunuz. Oyunu henüz bitirmedim ancak bitirenler bile tekrar oynamış. Sözlüklerde yer alan yorumlar bu yönde en azından.

 Oyunun bana göre en gıcık yanı üç karakterin aynı anda hareket etmeyişi. Birini idare ederken diğerleri peşi sıra gelmiyor. Hepsi ile tek tek ilgilenmeniz gerek. Ama gerek sadeliği gerekse sizi oyuna çekişi ile oynanabilir ve başarılı bir oyun olduğunu düşünüyorum. Linkler aracılığı ile gerek oyunu gerekse update paketlerini indirebilirsiniz. Parası olanlar için oyunun orijinalinin 15 dolar olduğunu belirtelim. Böyle güzel bir oyuna haksızlık etmeyelim. Sağlıcakla kalın sağlamoyunda kalın…

Oyun içi video:

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (5 yorum)
×

Bir Şeyler Ara