Tekken 7

Tekken 7 PC İndir (İki sürüm bir arada)Tekken 7 torrent

Tekken 7-cover

 

Bilgisayar dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk serilerdendir Tekken serisi. Geçtiğimiz günlerde ise Tekken’in 7. oyunu olan Tekken 7 piyasaya sürüldü ve cracklendi.

Tekken 5 ve Tekken 6 da gözlerimiz o eski tekken serilerini aramadı değil. Sanki grafikler ve teknoloji iyileştikçe eski tadını vermez oldu ya da bizler mi büyüdük bilemiyoruz. Bildiğimiz bir şey var ise oyunun şu anlık son oyunu olan Tekken 7 size eski tekkenlerin zevkini verebilir.

Neden derseniz dövüş motoru ve oyuncu özellikleri eskiyi andırır olmuş. Tabi grafikler ultra iyileşmeye devam etmekle birlikte farklı olarak bir de çok detaylı hikaye eklenmiş oyuna. Yani yavaştan RPG aksiyon oyun tarzına dönecekmiş ki kıyısında durmuşlar.

Tekken 7-cover

Dolayısıyla oyunun cracklenmiş iki sürümü çıktı.

1. Sürüm: Ben hikayenin geçtiği videoları da istiyorum anlamlı oynayayım diyenler için tüm videoları içeren boyutu büyük sürüm.
2. Sürüm: Yok arkadaş Tekken mi oynuyoruz sinemaya mı gidiyoruz, ben dövüşür geçerim videolardan hikayeden banane diyenler için. Oyunun hikaye kısımlarının geçtiği video kesimleri hariç olduğundan bu sürüm boyutu ultra azaltılmış sürümdür. Sürümlerin ikisi de full ve sorunsuzdur.

Hangisini indireceğiniz size kalmış, biz ikisini de sunduk, indirme sayfasında detaylar mevcut.

 

Oyunun Türü:Dövüş, aksiyon, seri oyun
Çıkış Tarihi:2 Haziran 2017
Yayın Adı: TEKKEN 7-REPACK
Yayıncı: BANDAI NAMCO Entertainment
Boyut: 34 GB & 12 GB
 

Oyun İçi Görseller:

 
Tekken 7-2 

Tekken 7-3 

Sistem Gereksinimleri:

 

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara