T.E.C. 3001 Full Sorunsuz Tek Link İndirTEC-3001-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
T.E.C. 3001 minion rush tarzı sürekli koşulup bir şeylerin toplandığı bir oyun. Oyun başlarda basitmiş gibi görünüyor ama sonrasında zorlaşıyor bayağı. Oyunda bilim kurgu havası hakim. T.E.C. 3001 neredeyse her donanımda bilgisayarın kaldırabileceği boyutu da az, çıtır, denemelik bir oyun. Oyun ilizyonik bir şekilde sizi kendine bağlıyor. Ayrıca neredeyse her yaşın oynayabileceği basitlikte. Oyun sadece space ve ok tuşlarıyla oynanıyor.
Oyunun Türü: Aksiyon, Yarış
Çıkış Tarihi: 10 Nisan 2014
Oyunu Crackleyen Grup: TiNYiSO
Oyunun Boyutu: 547 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

T.E.C. 3001

T.E.C. 3001

T.E.C. 3001

T.E.C. 3001

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: Versiyon 9

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

T.E.C. 3001 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\BulkyPix\T.E.C. 3001” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara