Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir!program Hakkında Bilgi:

Çoğunuzun duymadığı bu harika program yavaş bilgisayarlarda yapılacak olan temizlikler için birebir. Kayıt defterindeki pislik dosyaları derinlemesine temizleyen Regclean Pro, bilgisayarınızı hızlandırır ve güvende tutar. Sadece bununla kalmaz! Aynı zamanda kayıt defterini birleştirebilir(önemli bir işlemdir, bilgisayarın sağlığı açısından önem taşır), otomatik kayıt defteri taraması yapabilir, kayıt defterini komple yedekleyebilir.

Kayıt defteri nedir ve neden bu kadar önemli dediğinizi duyar gibiyim, windows’un resmi açıklamasına göre şöyle ki: Kayıt defteri; Windows’ta bulunan ve sistem donanımı, yüklü programlar, ayarlar ve bilgisayarınızdaki tüm kullanıcı hesaplarının profilleri ile ilgili önemli bilgileri içeren bir veritabanıdır. Windows sürekli kayıt defterindeki bilgilere başvurur.

Program Içi Görseller:

Gerekenler:

Regclean Pro programını tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir ‘rar’ dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

——————————————————————————————-—————-

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-—————-
:
Midnight Club - Saglam Oyun
   SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Tek Link Tıkla İndir!    link yenilendi: 21.01.2015
——————————————————————————————-———-—–

Kurulum & Crack

1- İndirdiğiniz rar dosyasını ‘Winrar‘ Programı ile çıkartın.
2- Ardından ‘sysrctrial-SETUP‘ dosyasına tıklayın ve programı bilgisayarınıza yükleyin.
3- Programı yükledikten sonra çıkarttığınız klasörün içerisinde ki ‘serial‘ belgesine girin.

4- Serial metin belgesinin içindeki belirtileni programı kapatıp uygulayın, bu kısım karışık geldiyse resimli şekilde aşağıda anlattık.

 

 

5- Bu işlemlerden sonra programı açın, programı açtığınız da kayıt yapın veya ona benzer bir buton var. Ona tıklayın.
6- Bir pencere açılacak şimdi serial metninin içindeki Registration Key kopyalayın ve o kutucuğa girdikten sonra tamam deyin.
7- Artık Programı Keyif ile Kullanabilirsiniz.
Regclean Pro v6.21 Kullanıma hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup Program çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm Program ve Oyunlar gibi.. Program içi görseller kısmı tarafımızca çekilip eklenmiştir-çalıştığına kanıt olarak – Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir. 

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz. Keyifli Kullanmalar. -S.O-

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ