Syndicate Full Sorunsuz Tek Link İndirSyndicate-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Twitter üzerinden bir takipçimiz Syndicate oyununu istedi bizde twitterdan istemesinin de şerefine üzerinden çok zaman geçmeden yayınlayalım dedik, twitter postu:

https://twitter.com/saglamoyun_com/status/573265510835625985

Hani yıllardır konuşulur zihin gücü ele geçirilebilir mi? İşte bilim kurgu içerikli FPS oyunumuz olan Syndicate bunu hayal gücüne dökmemizi ve oynamamızı sağlıyor. Eurocrop isminde bir şirket zihin gücünü ele geçiren bir çip üretiyor. Yönettiğimiz karakter olan Miles Kilo ise bu çipin üzerinde kullanılmasına gönüllü olmuş ajanlardan birisi. Neden gönüllü olduğunu oynadıkça siz çözmeye çalışıyorsunuz. Hikayenin gizemli bir tarafı var.

Kullandığımı çip olan DART’ın güzel özellikleri var ve ilerledikçe açılıyor. Örneğin Q tuşu ile düşmanları yerini duvarın arkasında olsalar dahi görüyoruz veya ileride açılan Suicide modu ile düşmanların kendi kafalarına sıkmalarını sağlayabiliyoruz. Düşmanlarında yönetildiğini unutmayalım. Örneğin öldürdüğünüz bir düşman yanına gittiğinizde son nefesiyle kendini patlatıp sizi de yanında götürebiliyor. Bol aksiyon dolu ve grafik olarak da tatmin edici güzellikte olan Syndicate oyununu denemeye fırsat verilmeli diye düşünüyoruz. Keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Aksiyon, FPS
Çıkış Tarihi: 2012
Oyunu Crackleyen Grup: SKIDROW
Oyunun Boyutu: 6.5 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Syndicate

Syndicate-2

Syndicate

Syndicate

Syndicate

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: xp sp2, vista, 7, 8
İşlemci: Core 2 Duo E4600 2.4GHz or Athlon 64 X2 4600+
Bellek: Windows
o XP SP2 with 2Gb RAM
o Vista with 3Gb RAM
o Win7 veya win8 with 2Gb RAM
Ekran Kartı: ATI 4650 or Nvidia GeForce 8800GT (min. 512mb RAM) veya daha hızlı
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 11 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Syndicate Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki klasörü kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki System adlı klasörü olduğu gibi-içine girmeden- kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\EA Games\Syndicate” ve o kopyalamış olduğunuz klasöü buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Fifa 2015 Full Sorunsuz Tek Link İndir (Denendi-çalışıyor) başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (3 yorum)

×

Bir Şeyler Ara