Surviving Mars Full Oyun İndir – Torrent PC Surviving Mars oyunu ile hep gözümüzde canlandırmak istediğimiz, belki bir gün gerçekleşmesini umut ettiğimiz Marsta yaşamı bir nebze de olsa bizlere yaşatan enfes bir oyun.  Oyunda kızıl gezegene insan kolonileri yerleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Ancak bunları yapabilmeniz ve oyunda kendinizi geliştirmeniz için elbette bazı materyallere ihtiyacınız olacak. Bunlar; Oksijen, Eğitim ve deneyim. Oyunu oynadıkça bunları kazanmak hiçte zor değil.  Oyundaki temel amaç marsta hayatta kalabilmek ve büyük bir koloni kurabilmek diyebilirim. Kızıl gezegen zorlayıcı koşullarda bu yüzden oyunda iyi bir strateji izlemelisiniz. Aksi halde oyun sizlere zor anlar yaşatabilir. Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

Oyunun Türü: Strateji, Simülasyon
Çıkış Tarihi: 05. 04. 2018
Crack:  Razor1911
Boyut: 4.6 GB

Oyun İçi Görseller:

Sistem Gereksinimleri:

 

  • OS:   Windows 7 64-bit or newe
  • Processor: 4th Generation Intel i3 CPU or equivalent
  • Memory: 4GB RAM
  • Graphics:  HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 6 GB available space

 

Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

Torrent İndirme Linki


download-game-icon - torrent  Surviving Mars TORRENT İndir
Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.
 

 

 

 Surviving Mars Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik kurulumdur. kurulum da setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Kartong Death by Cardboard Full İndir - Torrent PC başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara