Surgeon Simulator 2013 Full Tek link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü:  Simulasyon

Oyun Hakkında Kısaca:

Hani büyüklerimizin söylediği bir söz vardır İnsanlık var olduğu sürece bitmeyecek 2 meslek vardır biri tabutçuluk diğeri doktorluk 🙂 ve bu iki meslekte baya zordur ve size bu zorlukları gösterecek bir oyun var. Tabutçuluğun zorluğunu göstermeyeceğiz tabii ki ve  Allah göstermesin öyle bir meslek 🙂 Size doktorluğun zorluğunu göstereceğiz bu oyunla. Açık kalp ameliyatı acil müdahale daha neler neler hepsi sizi bekliyor şimdiden kolay gelsin.


Oyun Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2013

Oyun Boyutu: 200 MB – Tek Link 

Oyun içi Görseller:Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP SP3 / 7 SP1
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+
Ram:2 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
Boş Alan: 500 MB

Gerekenler:

Surgeon Simulator 2013 oyununutek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.
İndirme bölümümüz

 

——————————————————————————————-———-——

Surgeon Simulator 2013 İndirme & Kurulum

İndirdiğiniz klasörde bulunan Surgeon Simulator 2013 www.saglamoyun.com.exe’ye tıklayın ve next next diyerek kurulmu tamamlayın bu kadar basit.
Surgeon Simulator 2013 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Yazar Notu: Bu yayın Umut Temur adlı takipçimizin isteği üzerine hazırlanmıştır

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (17 yorum)

×

Bir Şeyler Ara