superhot-full-tek-link-torrent-indir-dangeras-PC-bedava-free-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Superhot Update 1+ Update 2 İndirsuperhot-update-1-update-2-indir-cover

 

Update Hakkında Bilgi:

 

Superhot oyununun ufak hatalarını ve performans artmasına yarayan updatemiz. Bazı bilgisayarlarda sorunlar yaşandığını fark ettik. Sorunların bu iki güncelleme ile çözüldüğünü deneyip gördük.

Oyunun kendisini indirmek isterseniz : Superhot Full İndir

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Alternatif Link | Usercloud Link

 


 

Superhot Updatesi/Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gel gelelim nasıl kuracağımıza:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasörlerden önce “Patch” klasörüne girin ve ilk olarak oradaki “Patch1.exe” dosyasına tıklayıp kurun. Oyunun konumuna kurduğunuza emin olun. ( “C:\Program Files (x86)\SUPERHOT” bendeki konumu. )

3-Ardından yine aynı klasördeki “Patch2.exe” dosyasını oyunun kurulu olduğu konuma kurun.

4-Crack olmadığı için hepsi bu kadar 🙂 Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead Michonne Episode 2 Türkçe Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (2 yorum)

×

Bir Şeyler Ara