stardew-valley-cover-panel-2

Stardew Valley Full Torrentle İndir GOGstardew-valley-full-torrentle-indir-gog-cover

 

Şimdi sizlere en büyük oyun platformu olan steam’da ciddi anlamda indirilme ve olumlu yorum alan (inanmayan bizzat steam vb sitelerden araştırabilirler…) ancak hakkında çok haber ve reklam yapılmamış bu muhteşem mini oyunu öveceğim 🙂 Bakın öveceğim diyorum çünkü gerçekten hayran kaldım ve şuan şahsen oynadığım oyunlar arasında ilk sıraları çekiyor.

Oyun küçük bir kasabada geçen hayatı konu alıyor. Sıkıcı ve monoton hayattan kurtulmak için dedemizden kalan bir köy evine yerleşiyoruz. Evin önü otlar, çalılar filan iyi bir bakıma ihtiyaç var. Yani ortalığı biraz adam etmek lazım. Yakınımızda bir köy var ve ihtiyacımız olan her şeyi burada bulabiliyoruz. Minecraft kadar olmasa da craft sistemini kullanıyor oyun.

Oyun çiftçilik simülatörü olarak görünse de çoooook daha fazlası var. Madencilik, alış-veriş, demircilik, balıkçılık, ana hikaye, yan hikayeler, mini görevler, kişilerin özel istekleri, insan ilişkileri, evlilik, doğum günü kutlamaları… Yaşadığımız kasabada hayat var. Hayat var derken gerçekten var. Misal marketler yanlış hatırlamıyorsam saat 9 dan önce açılmıyor, insanların evlerine misafirliğe gittiğinde her odaya giremiyorsun samimiyet kurman lazım. Doğum günlerinde kötü hediyeler verirsen komşularınla aran bozuluyor. Akşamları insanlar işinden döndüğü için bar sabaha göre daha kalabalık oluyor.

Şimdi gelelim klasik mevzuya. Arkadaş oyun retro grafiklere sahip. Bunu söyleyeyim. Ancak kesinlikle kaliteli çizimler ve detaylar kullanılmış. Bu oyuna bu tarz grafik sevmeyenler bile şans tanımalı. Zaten çok küçük bir boyutu var. Ses çok güzel köy hayatını iyi yansıtmış. Ortamına göre ayarlanan duyguları iyi hissettirmiş. Oynanabilirlik çok basit.

Oyun hakkında yazacak daha çok şeyim var ancak çok uzaması da sizleri sıkar 🙂 Sadece son olarak şunu söylüyorum. Oyun gerçekten bağlıyor. Eğer önemli işleri, sınavları olan arkadaşlarımız varsa şimdi indirip oynamasınlar. Kalkamıyorsunuz. Denemek için girdiğinizde oyunda geçirdiğiniz süreyi bizimle paylaşırsanız arkadaşlara da ne demek istediğimi daha rahat anlatmış olurum 🙂

Kesinlikle tavsiyemdir. Benim puanım 10/10 🙂 İyi eğlenceler.

Hemen İndirme Bölümüne Gitmek İçin TIKLAYINIZ.

 
Oyunun Türü: Indie
Çıkış Tarihi: 26 Feb, 2016
Crack: GOG
Oyunun sürümü: 2.7.0.9
Boyut: 350 MB

 

Oyun İçi Görseller:

 

Stardew Valley-1 

Stardew Valley-2 

Stardew Valley-3 

Stardew Valley-4 

Sistem Gereksinimleri:

  • OS: Windows Vista or greater
  • Processor: 2 Ghz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 256 mb video memory, shader model 3.0+
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 500 MB available space

 

Tanıtım Videosu:

 

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Rar şifresi: www.saglamoyun.com

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega

Not: Cloud/bulut link kırılırsa yenilenmeyecektir.

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)


 

Torrent İndirme Linki


download-game-icon - torrent Stardew Valley Full TORRENT İndir

Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.

Not-2: Torrent linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)

 

 

Stardew Valley Kurulum Nasıl Yapılır?

 

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da girin oynayın.

3-Crack, patch olayı yok. İndir yükle oyna 🙂

 
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Urban Empire Full İndir - PC - Mega başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (3 yorum)

×

Bir Şeyler Ara