Starbound Full Sorunsuz Tek Link İndirStarbound -cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Son zamanlarda piyasaya sürülen bağımsız oyunlardan bir tanesi daha karşımızda. Terraria’nın tasarımcısı Finn Brace’in çıkardığı oyunda aslında Terraria’dan esintiler de var. Grafik yapısı itibariyle de bu oyuna bir hayli benziyor ve oyun RPG temelleri üzerine kurulmuş durumda. Starbound oyununun sınırları gerçekten de yok gibi. Şunu belirtmeliyim ki; oyun aslında sıradan ve basit evlerden başlıyor ve sonrasında gezegenlere, imparatorluklara kadar uzanıyor. Oyunun skalası bağımsız oyun oynamayı ve serbestliğin hakim olduğu bir alanda eğlenmeyi tercih eden oyun severlere göre planlanmış.

Oyunda yeni gezegenler keşfedip, oralarda imparatorluklar kurmaya çalışıyorsunuz ve tabi ki yeni gittiğiniz gezegendeki doğal şartlara uyum sağlama sürecinde ölüm tehdidiyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ağzından zehir saçan dinazorlar, tepenizde zehir saçarak uçan kuşlar; yeni gezegene uyum sağlama esnasında sizi zorlayan noktalar olacak. Oyunun sıradan evlerle başlayıp, bu denli geniş yelpazeye yayılması aslında oyunun ne kadar bağımsız olduğunu apaçık ortaya koyuyor.

Oyunun Türü: Aksiyon, RPG
Çıkış Tarihi: 05.12.2013
Oyunun Sürümü: P2P
Oyunun Boyutu: 1.8 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Starbound

Starbound

Starbound

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Pentium 4 1.8GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 210 / Radeon X600 Series
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Starbound Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

-*-Oyun kurulu olarak inmektedir. Yani herhangi bir kurulum yapmadan, rardan çıkartıp oynayacaksınız. Oyunun “exe” si win32 klasörünün içerisindedir. Dilerseniz oyunun exe’sine sağ tıklayıp kısayol oluştur deyip, oluşan kısayolu masaüstüne atarak oyunu ditek masaüstünüzden açabilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (11 yorum)

×

Bir Şeyler Ara