Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

SpyHunter 4 Pro – Full indirSpyHunter Enigma yazılım grubu tarafından geliştirilen ve West Coast Labs tarafından onaylı bir casus yazılım önleme programıdır. SpyHunter, Malware, Rootkits, Trojans, Keyloggers, solucanlar, Adware ve Spyware gibi birçok farklı türde algılayabilir. Rootkits, yakalanmamak için şifrelenmiş dosyaları kullanır çünkü o-ebilmek da install diğer programlar gibi Truva atları ve casus yazılım programları bilgisayarınızda bir sorun olabilir. Rootkits sisteminizden tamamen kaldırmak için Windows kullanmadan, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir. SpyHunter kadar güvenle Rootkits kendini yeniden şansına sahip kaldırabilirsiniz, sadece yapmanızı sağlayan kompakt kendi os, var.
SpyHunter gerçekten kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüz. Tüm gereken program yükleyip ve koruma hemen üzerindedir. Eğer orada herhangi bir soru ya da gerekli yardım, Spyhunter’ın birebir müşteri destek sorunları hakkında Spyhunter bilgisayarınıza tam koruma var, o zaman Spyhunter göz önünde bir şey yapmak istiyorum eğer var işleyecektir.(bu bozuk Türkçe açıklama programın resmi sitesinden alıntıdır)

Özellikler:

– Kötü amaçlı yazılım koruması
– tespit, çıkarmak ve kütük parçası spyware, rootkits, adware, keyloggers, Çerezler, Truva atları, solucanlar ve malware başka türlü.
– Sistem Muhafızlar
– sistem Muhafızlar, tanımlamak ve gizlice otomatik malware girdileri Windows kayıt sömürerek başlatma girişimi tüm işlemleri durdurmak.
– Kompakt os
– entegre SpyHunter kompakt os rootkits ve diğer inatçı malware enfeksiyonları kaldırma yardımcı olur.
– İstisnalar
– istisnalar özellik gelecekte SpyHunter tarar algıladığı üzerinden belirli programlar hariç sağlar.
– Son Malware tanım güncelleştirmelerini
– günlük malware tanım güncelleştirmelerini son malware tehditlere karşı tam koruma sağlamak.

Not: Ayrıca bu program size dadanmış olan saçma sapan arama motorlarını kökünden söküp atar sonuçta onlarda bir çeşit malware. (delta-search kaldırma gibi mesela)

——————————————————————————————-
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:
SpyHunter 4 Pro Full indir
Turbobit | 

——————————————————————————————-


Kurulum Aşamaları

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “spyhunterS4” ‘a çift tıklayın ve klasik kurulumu yapın.

2-Kurulum bittikten sonra :

3- Full olması için yapmanız gereken “patch” e tıkalyıp programın “.exe” sini bulmak. o da tam olarak “C:Program Files (x86)Enigma Software GroupSpyHunter” burada. Sonra patching done yazmışsa tamamdır full oldu. Tabi bunları yaparken programın kapalı olduğuna emin olun.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ