Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Spss 15.0 Sorunsuz Download Crack – Resimli Anlatım

  • 4 Ağustos 2012
  • 15 yorum
  • 42.813 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,50 )
    Loading...


spss-nedir

İstatistik dersi için Spss 11.0 lazım olmuştu aslında ama onun serial kodunu hiçbir yerde bulamadım.Serialsiz de yükleme kabul etmiyordu. Zaten aralarında çok fark bulunmayan Spss 15, işime yarayınca [hemde arkadaşlarıma lazım :)]böyle bir konuyu açma gereksinimi duydum..

SPSS HAKKINDA KISA BİR BİLGİ:

SPSS bilgisayar programı (İngilizce açılmıyla: Statistical Package for the Social Sciences), ilk sürümü 1968 yılında piyasaya verilmiş istatistiksel analize yönelik bir bilgisayar programıdır. Günümüzde en son versiyon 20 olan sürümü kullanımdadır ve adı PASW olarak değiştirilmiştir.

 

Özellikle Sosyal Bilimlerde, pazar araştırmalarında, sağlık araştırmalarında başta anket şirketleri, hükümetler ve eğitim kurumları olmak üzere pek çok kurum tarafından kullanılan bir istatistik yazılımıdır.

 

Kullanımı grafiksel bir kullanıcı arayüzüne bağlı olup, açılır menüler yardımıyla kolaylaştırılmıştır. Ayrıca makro dilleri yardımıyla kullanıcı kendi amaçları doğrultusunda programı yönlendirebilmektedir.

 

SPSS programının Windows, Mac OS X ve UNIX işletim sistemleri için farklı sürümleri mevcuttur. Windows sürümü daha sık güncellenmekte ve diğer versiyonlara göre daha fazla özellik içermektedir.

 

Bazı Türk üniversitelerinde antropoloji,sosyoloji, istatistik, psikoloji ve bilgi ve belge yönetimi bölümlerinde ve tıp fakültesinde ders olarak da okutulmaktadır.

Kaynak: Wikipedia

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

 SPSS 15 Full Tek Link Tıkla İnsin! 

 SPSS 15 ÇALIŞAN CRACK İNDİR! 

 

Tavsiye yayın: (13 TL ye SMS ile Turbobitten Premium Alarak bu vb. birçok dosyayı beklemeden indirin!)

Yayın 20.02.2014 tarihinde revize edilmiştir.

 

KURULUM – RESİMLİ ANLATIM (Resimlerin daha büyük görünmesini istiyorsanız üzerine tıklayınız)

1-İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyaya “buraya çıkart” dedikten sonra çıkan “Setup” ‘ a tıklayınız.Ve sonra:

Güncelleme: Sonradan eklediğimiz patch için kurulum:

İnen “patch.exe” ye çift tıkladıktan sonra “C:/Program Files/SPSS Evaluation” konumuna gelin ve “spssutil.dll” ye tıkladıktan sonra “aç” deyin. Tamamdır. Sorun yaşarsanız yorum olarak bildirin.

Bir önceki yazımız olan Sık Gelen İsteklere Toplu Cevaplar başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ