spore-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Spore Full Tek Link İndirspore-full-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
(Eskimiş olan Spore yayınımızı bazı hatalardan dolayı yeniden yayınladık…)

Spore… Bu oyunu siteye ekleyip eklememekte çok tereddüt ettim. Çünkü böyle bir oyunu nasıl anlatacağım nasıl tanıtacağım. Hala emin değilim nasıl anlatacağıma ama hayırlısı…

Sims serisinin yapımcısının elinden çıkmış olan oyun nasıl oluyor da bu kadar yaratıcı ve hayal ürünü olabilir şaşıyorum doğrusu. Emin olun ki 2008 yapımı oyun günümüzdeki %85 oyundan daha kaliteli daha üstün. Sadece sebebini bilemediğim şekilde ülkemizde tutmamış.

Genel olarak oyunu tanımlarsam, dünyanın ilk oluşumundaki plaktonlar, bakterilerden birisi olarak oyuna başlıyoruz. Etçil ve ya otçul seçimi yapıyoruz. Yaşadığımız suyun içindeki maddeleri yiyerek büyümeye çalışıyoruz. yeterince gelişimimizi tamamladığımız zaman artık karaya çıkıyoruz. İşte burada oyun 2 boyutludan 3. boyuta geçiyor. Bir ailemiz var artık. Çevrede bizim gibi başka ailelerde var. Onlarla ister savaşırız ister barışır ittifak kurarız. Ama unutmayın ki büyük balık küçük balığı yer kuralı geçerli oyunda.

Oyunda 9 farklı gezegen ve bunların evreleri mevcut. Oyunun evreleri sırasıyla “Hücre Evresi – Yaratık Evresi – Kabile Evresi – Uygar Toplum Evresi – Uzay Evresi”. Evrelerin isimlerinden de anlaşılacağı gibi bir nevi Age Of Empires oynuyor sanabilirsiniz ama emin olun detay ve özellik olarak o oyunu 100 e katlar 🙂 Karakter oluşturma kısmından tutun, yaşam alanınızdaki detaylar, bonuslar… bu oyunda bir dünya değil 9 dünya var 🙂 Oynadığınız dünyada uzay çağına erişebilirseniz başka gezegenlere gitme imkanınız var. Oyunda kesinlikle sınırlama yok.

Genel amacı gelişip uygarlıklar kurmak, savaşmak ve ya barış sağlamak, uzay çağına kadar gelip teknoloji üretmek denebilir. Daha eminim çok amacı vardır. Oyunun tanıtım videosunu izlediğinizde durumu daha iyi izah etmişler.

Savaş makineleri, uzay mekikleri, kendi vücudunuz… herşey sizin elinizin altında. Resmi sitesinden neler yapılabileceğine göz atabilirsiniz 🙂 — LİNK

İlk defa bu kadar yaratıcı oyun gördüm desem yanlış olmaz. Oluşturduğunuz karakter, nesne ve binalarda tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakılmış. Uzun soluklu ve her ayrıntı düşünülmüş oyun gerçekten çok eğlenceli. Bu ve daha söyleyemediğim sayamadığım nedenlerden dolayı oyun kesinlikle tavsiye edilenler bölümünde yerini alıyor 🙂

İyi Eğlenceler…
Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 4 Eylül 2008
Oyunun Adı: Spore
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 3,8 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

spore-full-tek-link-indir

spore-full-tek-link-indir

spore-full-tek-link-indir

spore-full-tek-link-indir

spore-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 2.0 Ghz Hızında İşlemci
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB Pixel Shader 2.0 destekli
Sabit Disk: 6 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Spore Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın. Kurulum esnasında sizden seri numarası isteyecektir. İndirdiğiniz dosyada crack klasörü içinde Keygen.Exe programı ile kendi seri numaranızı kaydedebilirsiniz

SQH9-4JFQ-EUSH-AEUE-KRLD
SE2S-UQNZ-C6AR-WC62-TRLD
JBA2-VEW8-432Y-B43S-ZRLD

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:Program Files(x86)/Electronic Arts/SPORE/Spore/bin” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (41 yorum)
×

Bir Şeyler Ara