Spiderman Web of Shadows Full Sorunsuz Tek Link İndirSpiderman Web of Shadows-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Çizgi-roman ve film uyarlaması olan oyunlar çoğunlukla hayal kırıklığı yaratmaktadır. Spider Man Web of The Shadows oyununda da böyle bir ön yargı vardı. Örümcek Adam ve RPG öğelerinin birleşmesi sonucu; şehirde özgürce dilediği gibi hareket eden bir adam var karşımızda. Aslında oyun; özgür ve hür biçimde dilediğini yapabilmek isteyenlerin oyunu…
Şehirde gezinen Örümcek Adam; bir gün şehirde enteresan olayların başladığını fark ediyor ve çeşit çeşit yaratıklarla bu şehri kaostan çıkarmak için zorlu mücadelelere girişiyor. Uçan, sürünen, devasa boyutlara kadar uzanan türlü türlü yaratıklar; kahramanımıza zor anlar yaşatıyor. Simbiot adı verilen yaratıklarla karşı karşıya gelen Örümcek Adam; Eddie Brock ve Venom’un birleşerek şehirde bu terörü estirdiğini anlıyor.
Oyun oynanabilirlik açısından gerçekten de çok iyi. Hani başta söylemiştik ya hayal kırıklığı olabilir mi acaba diye? Bu oyun istisnai bir durumu da beraberinde getiriyor. Oyunda her tuşun farklı bir özelliği var ve oyun içerisinde her bir tuş ayrı bir yere sahip. Oyunun yapımı oldukça basit ve Tutorial’ı da gerçekten çok kaliteli. Bütün tuşlar tek tek açıklayıcı nitelikle aktarılmış oyun severlere…

Oyunun Türü: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 2008
Oyunun Adı: Spiderman Web of Shadows
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 1 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Spiderman Web of Shadows

Spiderman Web of Shadows

Spiderman Web of Shadows

Spiderman Web of Shadows

Spiderman Web of Shadows

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP2
İşlemci: Pentium 4 2.8 GHz or Athlon XP 2800
Bellek: 1024 MB WinXP SP2 / 1536 MB Win Vista
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Spiderman Web of Shadows Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan ve ÇIKAN CMD DOSYASININ İŞLEMİNİ BİTİRMESİNİ BEKLEDİKTEN sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki programı çalıştıralım, “>” simgesi bu olan butona tıklayalım sürekli, gelen soruya evet diyelim ve crack işlemini de bitirelim. Artık oyunumuz oynanmaya hazır.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “JPN-SMWS.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

Spiderman Web of Shadows-cover

Kurulum sona erip finish butonu belirdiğinde yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir CMD dosyası açılıp bir şeyler çıkartmaya başlayacak. Bu işlem 6-7 dakika sürecek, sakın kapatmayın yoksa oyun açılmaz hata verir.

Spiderman Web of Shadows-cover

Bu CMD dosyasının yaptığı işlem bayağı uzun sürmekte endişelenmeyin ve yukarıdaki gibi “SETUP COMPLETED %100” yazısını görmeden sakın kapatmayın. Sabırla bekleyin. Elbet bitecek 🙂

Bittikten sonra crack yapacağız, o da ayrı bir dert 🙂 Çünkü klasik crack yapma işlemi değil, aşağıda görsellerle anlattık.

Öncelikle indirdiğimiz rarlı dosyadan çıkarttığımız klasörde bulunan “SpiderManWoS.exe” ye tıklayalım. Crack’i bunun aracılığıyla yapacağız. Sonrasındaysa:

Spiderman Web of Shadows-cover

Spiderman Web of Shadows-cover

Bu aşamadan sonra o next butonunun olduğu yere iki kez daha tıklıyoruz ve şöyle bir uyarı çıkıyor:

Spiderman Web of Shadows-cover

5-Bu uyarıya da evet diyip iki kez daha o next butonunun olduğu kısma tıkladığımızda crack işlemi bitiyor ve bize de oynamak kalıyor.

Oyunu direk masaüstü simgesinden açarsanız ayarları yapın öyle gelin gibisinden ingilizce bir uyarı alırsınız ve oyun açılmaz. Bunun olmaması için oyunu kurduğumuz yere yani “C:\Program Files (x86)\Team JPN\SpiderMan Web of Shadows\image\pc” konumuna gelelim ve oyunu “Spider-Man Launcher.exe” den açalım. gelen ayarlamalardan ekran çözünürlüğünü vs. değiştirmek isterseniz çekinmeyin 🙂 Sonra “play” butonuna basın ve oyun açılsın.

Bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (107 yorum)

×

Bir Şeyler Ara