Spiderman 3 Full Sorunsuz Tek Link İndirSpiderman 3-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Spiderman 3; diğer serilere oranla çok daha çarpıcı ve çok daha kaliteli bir ortamda karşımıza çıkıyor. Öncelikle birçok oyunda oyuna girerken ana sayfada karşımıza çıkan New Game, Load Game ve Options sayfası bu oyunda yok. Oyuna dirik giriş yapılabiliyor ve oyun severleri sıkan bu ekran düzenbazlıkları bu oyunda yer almıyor. Örüm Adam bu seride Mad Bomber ve adamlarını durdurmak için büyük mücadele içerisine giriyor. Oyunda bayağı bir dövüş kombinasyonu bulunuyor ve sizlere verilen görevleri tek tek başarılı bir şekilde tamamlamanız durumunda yeni dövüş stillerine sahip oluyorsunuz. Daha sonraki görevlerde bu teknikleri kullanarak rakibinizi alt etmeniz daha kolay oluyor.
Oyunda örümcek algısı denilen bir durum da var. RS analog koluna basıp etrafı siyah beyaz hale getirebiliyoruz. Siyah beyaz olan etrafta bizlere ipucu olabilecek bazı detaylar görüyoruz. Ayrıca oyundaki başarınızın ne durumda olduğunu görmeniz adına start tuşu da devreye giriyor. Tuşa bastığınızda oyunun ne kadarını tamamlamışsınız, dövüşlerde nasıl yüzde yakalamışsınız, oyunlardaki başarınız ne gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.
Oyunun grafikleri oldukça gerçekçi ve diğer 2 seriye göre bu noktada hatırı sayılır bir ilerleme var. Çözünürlüğü de gayet iyi. Oyunculara görsel anlamda da birtakım detaylar bu oyunda sunulmuş.

Oyunun Türü: Aksiyon – Seri Oyun
Çıkış Tarihi: 2008
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 4 GB
Tavsiye Yayın: Spiderman Web of Shadows Full Sorunsuz Tek Link İndir

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Spiderman 3

Spiderman 3

Spiderman 3

Spiderman 3

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Pentium 600 Mhz veya Athlon
İşlemci: Core 2 Duo 2.8, AMD x2 3.1
Bellek: 1.5 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 6 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Spiderman 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Activision\Spider-Man 3\System” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (18 yorum)

×

Bir Şeyler Ara