Spiderman 2 Full Sorunsuz Tek Link İndirSpiderman 2-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Örümcek Adam; “Ben” amcanın ölümüyle birlikte hayal kırıklığı yaşar ve kendi dünyasında düşünmeye başlar. Aslında süper güçlerinin büyük sorumlulukları ve kayıpları beraberinde getireceğinin farkında olmayan kahramanımız; Ben amcanın ölümüyle bazı şeylerin farkına varır ve birtakım gerçeklerle yüzleşir. Aksiyon, macera, dram, gerilim, vahşet ne arasanız var Spider Man 2’de…

Oyunda göze çarpan ilk detay; çözünürlüğünün demolara oranla çok daha iyi olmasıdır. İlk oyundaki vasat arka planlar ve üzerindeki flu görüntüler bu oyunda yok. Bunların yerine daha sade ve kötü izlenim uyandırmayan bir background var. Flu görüntüler yerine daha hoş karakterler ön planda. Oyun içi grafikler bir önceki seriye göre oldukça iyi ve kaliteli. Manhattan sokakları yeniden düzenlenmiş ve binalar da çok daha gerçekçi görünüyor. Aslında her ne kadar oyunun gidişatıyla alakalı olmasa da; bu tür detaylar oyuncuları oyunun içerisine sürükleyen unsurlar oluyor.

Oyunun Türü: Aksiyon – Seri Oyun
Çıkış Tarihi: 2008
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 543 MB
Tavsiye Yayın: Spiderman Web of Shadows Full Sorunsuz Tek Link İndir

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Spiderman 2

Spiderman 2

Spiderman 2

Spiderman 2

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Pentium 600 Mhz veya Athlon
İşlemci: Core 2 Duo 2.8, AMD x2 3.1
Bellek: 128 MB RAM
Ekran Kartı: 16 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Spiderman 2 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Activision\Spider-Man 2\System” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (26 yorum)

×

Bir Şeyler Ara