Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1672 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35065 yorum bırakıldı.

SolidWorks 2014 İndir | Türkçe Full | 32 bit | 64 bitSolidWorks 2014

 

Bu Program Ne İşe Yarar?

 

SolidWorks oldukça ünlü bir 2D – 3D CaD destekli yazılımdır. Programla üç boyutlu müthiş görseller ortaya çıkartabilir, hayal gücünüzü bilgisayara dökebilirsiniz. SolidWorks bir çok kişi ve kurumca kullanılmaktadır. Örneğin doğalgaz tesisatı yapılacak olan bir binanın yapısının ve önplanının 3D çizimi, yapılacak bir araba yarışı oyununda arabanın 3D çizimi gibi. Youtubeda SolidWorks nasıl kullanılır, SolidWorks kursları ile ilgili bir çok kaynak da mevcut. Bu yayındaki sürüm ise son sürümü. 32 ve 64 bit için ayrı ayrı hem tek link hem de partlı indirme olanağı sunduk.

 

SolidWorks 2014-indir


 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Rar şifresi: www.saglamoyun.com

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Link


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega 64 Bit – 32 bit partlı

Not: Cloud/bulut link kırılırsa yenilenmeyecektir.

 


 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan CCleaner Professional / Business / Technician 5.28.6005 Final + Portable | İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ