Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera – Korku

Oyun Hakkında Kısaca: Sniper Elite serisine yeni bir oyun daha eklendi. Nazi Zombie Army serisine diyelim daha doğru olur. Oyun yine eski Almanya da geçiyor. Fakat zombiler Nazi askerleri…

Genel anlamda Sniper Elite V2 ile çok benzerlik gösteriyor. Buyrun  —Sniper Elite V2—

Oyun grafik olarak eski serileri gibi çıtayı yüksek tutmuş. Hatta ince detaylara aşırı fazla önem vermiş ve ortaya muhteşem grafik şöleni çıkmış. Oyuna girince ne dediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Bir şimşek çakması ortamı siyah beyaz yapıyor oyuna gerçekten korku salıyor.

Ses olarak daha önce böyle ürpertici zombi sesleri bir oyuna aktarılmadı desem doğru olur. Silah sesleri, zombi sesleri, ortam sesleri çok uygun olmuş. Hepsi bir arada olduğu zaman dahi karmaşa olmuyor.

Oynanabilirlik klasik FPS denebilir. Herhangi bir zorluğu bulunmuyor. Kullanım basit. Fakat oyun zorluğu ilerledikçe işin içinden çıkılmaz hale geliyor. Gerçekten çok zor, mermi sınırlı.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 31 Ekim 2013

Oyun Boyutu: 4.35 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel® Pentium® D 3GHz  ve ya AMD Athlon™ 64 X2 4200
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800 series  ve ya ATI Radeon™ HD 3870 – DirectX 10
Boş Alan: 6 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Sniper Elite Nazi Zombie Army 2” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- NOT : Oyun cracktan kaynaklı olarak FPS düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Şahsen yüksek ekran kartım olmasına rağmen FPS düşüklüğü yaşadım. Sorunu araştırmaktayız. Sorunu çözen arkadaşlardan yardım bekliyoruz…

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (3 yorum)

×

Bir Şeyler Ara