Slime Rancher (Little Big Storage) Full Tek Link İndir 

 

Slime Rancher sıra dışı bir gezegende çiftlik oluşturmaya çalışacağınız eğlenceli ve zevkli bir oyun. Oyunun grafikleri ve oynayış dinamikleri oldukça iyi. Oyunda kendinizi ve çiftliğinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda şeker benzeri olan tatlı yaratıklar bulunmakta bu yaratıkların pek çok türü bulunmakta. Oyun sizden özel güçlü silahınızla bu yaratıkları yakalamanızı ve onları kafeslere atıp beslemenizi istiyor. Yaratıklar türlerine göre etçil, otçul olarak ayrılabiliyor. Etrafta bulabileceğiniz besinleri toplayarak yaratıkları beslemeye çalışıyorsunuz. Yaratıkları besledikçe  plort denilen mücevherlerden üretiyorlar ve bizde bu mücevherleri satarak para kazanmaya çalışıyoruz. Oyun bizlere belirli bir alan veriyor ve bu alanları biz istediğimiz gibi şekillendiriyoruz. Bu alanlara istersek depo istersek kafes gibi yapılar ekleyebiliyoruz. Oyunda kendimizi de güçlendirebiliyoruz,  kullandığımız silahı, karakterimizi istersek geliştirebiliyoruz. Oyunda seviye atladıkça oyunun zorluğu ve eğlencesi de artmakta. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz…

 

Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 06.04.2018:)
Oyunu Crackleyen Grup: PLAZA
Oyunun Boyutu: 1.1 GB

 


 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP(SP3)+

İşlemci: 2.2 GHz Dual Core

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: 512MB VRAM

DirectX: Versiyon 9.0c

Sabit Disk: 1 GB boş alan

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

 

indir

 

 

 

Rar şifresi: şaka:)
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Link

download-game-icon - Kopya Alternatif Link | Mega

download-game-icon - torrent Slime Rancher TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent linklerinin seed ve hızından sitemiz sorumlu tutulamaz. Torrent linklere link kısaltma ekleyebiliriz, sağ üst tarafta 5 saniye saydıktan sonra “reklamı geç” diyiniz. Direk inecektir.
 

 

 


Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.(Crack klasörü boş ise veya indirdiğiniz dosyalar arasına biz eklememişsek, bu crack yapmayacağınız anlamına gelir. Kurduktan sonra direk oyunu çalıştırabilirsiniz)

Normal Anlatım:

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “Plaza” kurulumudur. Bu kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun. (Crack klasörü boş ise veya indirdiğiniz dosyalar arasına biz eklememişsek, bu crack yapmayacağınız anlamına gelir. Kurduktan sonra direk oyunu çalıştırabilirsiniz)

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Farm Manager 2018 Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara