sanitarium-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Sanitarium Full Tek Link İndir -TÜRKÇE-sanitarium-full-tek-link-indir-turkce-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Çok büyük nostalji zamanı arkadaşlar 🙂 Zamanında 3 CD ile yüklediğimiz oyun şuan tek link ve tek dosya olarak elimizde 🙂

Sanitarium u daha önce duymadıysanız biraz Google reyizde araştırın derim. Bir oyun hakkında hiç mi kötü yorum yapılmaz arkadaş. Çok ama çok şaşırtıcı gerçekten.

Oyun hakkında benimde söyleyeceğim çok şey var. Ama kısaca geçmem gerekiyor. Oyunumuz psikolojik korku oyunu olarak 1998 yılında piyasada yerini aldı. Bir adamın iç dünyasını anlatıyor. Hayatı boyunca yaşadığı olayların iç sebebini hatalarını yaşıyor. İlk olarak bir akıl hastanesinde başlıyoruz. Macera, bulmaca çözme üstüne kurulu oyunda gerçekten çok zorlanacağınız kısımlar olacaktır emin olun. Dedim ya 1998 yapımı oyun diye. Tabi o zamanın grafikleri çizimleri günümüze uymuyor. Fakat yine de oynatıyor arkadaş. Oyuna bir başladım resimleri çektiğim son yere kadar geldim. En son geldiğim bölüm son resim. Oynadığınızda sizde göreceksiniz ki ne kadar ilerlemişim bir oynayışta 🙂 Açıkçası bırakamadım. Grafik olarak 98 oyunu olduğundan birşey beklemeyin. Ama ses konusu. Yav arkadaş o yıllarda ki oyun bu kadar başarılı ses hiç beklenecek gibi değil. O oyuna girerken ki bir kız sesiyle “ssssaaaaavvvee gggaaammeeee” demesi yok mu. Helal olsun adamlara.

Oyun genel olarak küçük olması, başarılı bir hikayesi olması, özellikle Türkçe olmasından dolayı kesinlikle tavsiyemizdir. Ayrıca indireceğiniz rar dosyasında bonus olarak oyunun müzikleri de bulunmakta 😉

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Macera, Psikolojik
Çıkış Tarihi: 1998
Oyunun Adı: Sanitarium
Oyunun Sürümü: Gog
Oyunun Boyutu: 1,23 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

sanitarium-full-tek-link-indir-turkce

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 133 MHZ
Bellek: 32 MB
Ekran Kartı: 32 MB
Sabit Disk: 1,5 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Sanitarium Oyunu ve Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-“Sanitarium -S.O.-.exe” dosyasını açın ileri ileri tıklayarak oyunu kurun.

3-Crack yoktur. Türkçe yamayı oyunun kurulu olduğu konuma kopyalayın.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki “Sanitarium -S.O.-.exe” dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatın.

3-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

4-Crack yoktur. Oyunun kurulumu bittikten sonra Türkçe yama klasörü içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu konuma yani “C:\Program Files\GOG.com\Sanitarium” yapıştırın. Unutmayın Türkçe yama klasörü içinde Data klasörü de var. Doğru yerlere attığınıza emin olun ki oyunumuz Türkçe olsun.

5-Türkçe yama kurulumu da bittikten sonra masa üstüne gelen oyunun simgesine sağ tıklayarak Özellikler tıklayın. Uyumluluktan “Windows 98 / Windows Me” seçin. Uygula tamam tıkladıktan sonra oyuna girebilirsiniz.

6-ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar oyun orijinal olarak ingilizce olduğundan ileri de labaratuar bölümünde (Son resimden bir önceki bölüm) ki bulmaca biraz zorlayabilir. Çünkü sonradan Türkçe yama yapılmıştır. Burada yazı tahtalarının üzerinde yazılar yazılmış. İngilizce dilince olsaydı cümlenin başındaki büyük harflere tıklayacaktık. Ama Türkçeye çeviriden dolayı haliyle harflerin yeri de değişiyor. Burada tahtanın üzerinde fareyi dolaştırınca tıklayabileceğimiz yerler belli oluyor. Başka türlü bu bölüm geçilmez. Sizlere de ipucu olsun bu 🙂

7-Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (9 yorum)
×

Bir Şeyler Ara