Sağlam Oyun Geleneksel Bol Ödüllü Yeni Yıl Çekilişi! (2016)cekilis-2016
Merhabalar

Sağlam oyun için gelenekselleşmiş yılbaşı çekilişlerinden 2016 ile karşınızdayız. Her yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli Sağlam Oyun Severlere çeşitli hediyeler dağıtacağız.

2012’nin bir yaz sıcağında açılan sitemiz açıldığı günden itibaren ara ara çekilişler düzenledi ve bu çekilişlerde kazananlara ödüllerini sorunsuz bir şekilde ulaştırdı.

Belki siz buralara yeni uğruyorsunuzdur, sitemizden bahsetmek gerekirse, full oyun indirme sitesi olan Sağlam Oyunun amacı indirdiğiniz oyunun çalışıyor olmasıdır. Dolayısıyla yayınladığımız tüm oyunları eklemeden önce mutlaka deniyoruz. Her yayınımızı büyük bir özveri ile hazırlıyor sizlere özgün ve kaliteli yayınlar sunmaya çalışıyoruz. Sitemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz: (Sağlam Oyun Hakkında Sayfası)


ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI ÇEKİLİŞ ANI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Güvenilir mi? Gerçekten verecek miyiz?

Bizi ve sitemizi tanımıyorsanız böyle düşünebilirsiniz ama güvenilirliğimizi bir önceki toplamda yaklaşık 2000 TL değerindeki çekilişlerimizde kanıtladığımızı düşünüyoruz. (Sağlam Oyunda Yapılan Tüm Çekilişler)

Ayrıca çekilişte verilecek olan ödüller satın alındı bile 🙂 (Ödüllerin Fotoğrafı)


 

Çekiliş Sonucunda Kazanılacaklar

1. Sırada gelen şanslı kişiye: Orijinal Counter-Strike: Global Offensive PC Oyunu
2. Sırada gelen şanslı kişiye: Orijinal Total War ATILLA PC Oyunu
3. Sırada gelen şanslı kişiye: Orijinal DiRT 3 Complete Edition PC Oyunu

4. Sırada gelen şanslı kişiye: 1 Aylık Turbobit Premium
5. Sırada gelen şanslı kişiye: 1 Haftalık Turbobit Premium

Toplamda 5 kişi bu çekiliş sonucu kazanacak, 5 de yedek olacak. Hediye oyunlar kazanan kişinin steam hesabı veya steam mail adresine gönderilecek olup sadece steam üzerinden verilecektir. Turbobit hediyeleri için gerekli kodlar kazanan kişilerin mail adreslerine gönderilecektir.


 

Çekiliş Kuralları Ve Süresi

1- Çekiliş 01.12.2015 de başlayacak ve 02.01.2016 (saat 23.59) tarihinde sona erecektir.

2- Çekiliş sonuçları(video şeklinde) 04.01.2014 tarihinde(bittikten 2 gün sonra) Sağlam Oyun ana sayfasından ve facebook sayfamızdan duyurulacaktır.

3- Çekiliş wmaracı çekiliş aracı ile yapılacak olup 5 asil ve 5 yedek talihli seçilecektir. Kazananlar belirlenip kendilerinin e-mail hesaplarına kazandınız maili gönderilecektir. 24 saat içerisinde gelen maile dönüş yapmayan kişiler ödül haklarını yedek kazananlara devretmiş sayılır.
Not: Çekiliş katılımı sonlanmış olup sonuçlar yayında belirtilen tarihte açıklanacaktır. Katılan herkese bol şans


ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI ÇEKİLİŞ ANI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN:

1– Tek yapmanız gereken saglamoyun.com’da bulunan en sevdiğiniz oyunu facebookta herkese açık olarak paylaşın. Facebook yoksa google plusda kabülümüzdür 🙂 (Açıklayıcı Resim)

Sadece bunu yapmanız yeterli, bunu yapmanız halinde 1 çekiliş hakkı kazanırsınız, daha fazla çekiliş hakkı kazanıp şansınızı arttırmak isterseniz şunları da yapabilirsiniz:

2- Bu paylaşımı twitter’da ve google plusda paylaşın.(twitter 1 hak, google plus 1 hak)

3- Facebookta yaptığınız paylaşımın durum kısmına “O oyunun diğerlerinden farkı ne, sizin favori oyununuz neden o oyun, tavsiye eder misiniz neden?” gibi soruların cevabını içeren bir metin girmeniz. saglamoyundan indirdiğiniz ve sorun yaşamadığınıza dair bir cümle de kurarsanız seviniriz 🙂 (Duruma yazdığınız metnin kalitesine göre 2-5 hak)

Dolayısıyla bir kişi en fazla 7 hak (5+1+1) kazanabilir. Çekiliş hakkınız ne kadar fazla olursa kazanma ihtimaliniz o kadar artacaktır. Kazandığınız hak sayısı yorumunuza cevap olarak yazılacaktır.

5- Daha sonra

Facebook Paylaşımım:

Twitter:

Google Plus:

Email adresim :

formatını bu yayının altına yorum olarak bıraktıktan sonra çekilişe katılmış olursunuz. Katılımınız onaylanırsa “Onaylandı” şeklinde cevap yorumu alırsınız. Aklınıza takılan bir şey olursa iletişime geçerek sorabilirsiniz. Yorum forumunda çekişe katılma haricinde bırakılan bir yorum onaylanmayacaktır, bırakmayınız.


Çekilişe katılmak istiyorum ama sosyal medya hesabımı buraya herkese açık bir şekilde yazmak istemiyorum diyorsanız:

Aynı şablonu bize yayının altında bulunan formdan iletişime geçerek gönderiniz, bu durumda yorum formuna İletişime geçildi ve şablon gönderildi şeklinde yorum bırakmanız gerekiyor.

Karışık geldiyse Örnek Yorum ekledik bakınız.

Bir kişi bir kez katılabilir.

Yorumunuz katılım harici ise hiç yayınlanmaz.

Katılımınızın Olası Onaylanmama Sebepleri:

1- Sosyal medya paylaşımınızın herkese açık olacak şekilde yapılmamışsa.
2- Katılım harici bir link paylaşırsanız veya katılım harici bir yorum yaptıysanız.

Sizden ricam yorum forumunda linkler çok uzun, karışık görünüyor buraya tıklayarak google link kısaltma servisinden ekleyeceğiniz linki kısaltıp öyle eklemeniz. Bu bir ricadır, zorunlu değildir.

Herkese Bol Şans, mutlu yıllar.

ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI ÇEKİLİŞ ANI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarım Call of Duty Black Ops 3 Oyununu Çalıştırır Mı? başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?×

Bir Şeyler Ara