Rocket League Anniversary Update

Rocket League Anniversary Update v1.36 İndir 

Rocket League Anniversary bildiğiniz gibi Rocket League oyununun en büyük gelişim ataklarından biri olarak piyasaya geçtiğimiz günlerde sürülmüştü. Menülerden tutun sahalara kadar değişiklik meydana geldi ve bazı FPS bugları düzeltilmişti. Rocket League Anniversary’nin bu updatesi ise bir çok bug’un düzeltilmesini de içermekle birlikte oyunu daha akıcı ve fps kayıpsız bir hale getiriyor.

Bu patch’i uygulayabilmeniz için oyunun ana dosyasını indirmiş kurmuş olmanız gerekiyor. Oyunun ana dosyasını yani Rocket League Anniversary Full İndir yazısına tıklayarak indirebilirsiniz. Bu yayında size sunduğumuz updatedir. Oyun hakkında tüm detaylar az önce linkini verdiğimiz yayınımızda.

indir

 

indirRocket League Anniversary v1.36 UPDATE FULL İNDİR | TEK LİNK indir

 

Rar şifresi: www.saglamoyun.com

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

Alternatif


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link |  Uptobox

Not: Alternatif link kırılırsa yenilenmeyecektir.
Not-2: Alternatif linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)

Bir önceki yazımız olan Car Mechanic Simulator 2018 Full İndir (Update + Türkçe) başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (3 yorum)

×

Bir Şeyler Ara