Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Recover My Files Full İndir

  • 10 Ağustos 2013
  • 12 yorum
  • 19.850 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


Program Hakkında Bilgi:

Recover My Files silinen dosyaları geri getirme programıdır. Bilgisayarınızda format atılmış olsun ya da olmasın, geri dönüşüm kutusundan silinmiş olsa bile; resim, müzik, video, ofis belgeleri gibi neredeyse bütün dosyaları getirebiliyor. Şahsen benim yıllardır kullandığım programın son sürümüdür.

Silinen dosyaları geri getirmek için bilgisayar uzmanı olmaya gerek yok. Sadece bir kaç adımda bizler rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Tek şart programın full olması zorunluluğu. Zaten biz www.saglamoyun.com olarak bunu sizlere sağlıyoruz 😉

Silinen dosyaları geri getirme konusunda belki yüzlerce program vardır. Fakat yapılan testlerle Recover My Files rakiplerine toz duman yutturmuştur. Alanında en iyi program olarak seçilen Recever My Files sizlerin beğenisine sunuyoruz. Fakat şu da söylemeliyim %100 bütün dosyaları getirir garantisi yoktur. Sistem hatası ile asla gelemeyecek dosyalarda vardır.

Recover My Files İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz rar dosyasını açın.

2- rar içerisindeki “RecoverMyFiles-Setup.exe” dosyasına çift tıklayın ve ileri ileri… ile kurulumu bitirin.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki “RecoverMyFiles.exe” dosyasını olduğu gibi kopyalayın ve programı kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)GetDataRecover My Files v5” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra programımız full olmuştur.

Recover My Files programı hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup program çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm programlar gibi. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Dosya Kurtarma İşlemi Anlatım Resimleri:

 

 

 

 

 

 

 

Gerekenler:

Recover My Files programını tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ