Raven’s Cry Kasma Sorunu Çözümü Update v.1.02 İndirRaven's Cry -error-cozumu-isim-hatasi-crackfix

Raven’s Cry oyununu şu yayınımızdan inceleyebilir ve full olarak indirebilirsiniz..

Raven’s Cry Full İndir

Raven’s Cry oyunu bize adeta grafik şöleni sunan bir oyun. Ama gelin görün ki oyunda çok fazla bug yani hata var. Örneğin ekranın ortasında birden beliren grafik hataları veya oyunu açar açmaz bizi karşılayan kasma problemi. Bu vb. hataları %100 gideren updateler şükür yayınlandı ve bizi bu hatalardan kurtardı. Hemen paylaşalım 🙂

Bu yayınımızda size sunduğumuz update ile birlikte bu problemler %100 ortadan kalkacak. Nerden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik gördük, sorun düzeldi.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

(Öncesinde update v.1.01’i kurmanız gerektiği için indireceğiniz dosyaya o update sürümü de eklenmiştir.)

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Raven’s Cry Update Nasıl Yüklenir ?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buraya tıklayarak indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz update versiyon 1.01’i çıkartın ve uygulayın.

3-Çıkan klasörlerden update versiyon 1.02 olanı aynı şekilde uygulayın. Sonrasında yine o klasördeki crack’i uygulayın. Hepsi bu kadar.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Update yani güncelleme işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya updatenin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin.

4-Çıkarttığınız ana klasörün içerisinde iki klasör var birisi update v.1.01 diğeri update v1.02. Önce ilk update olan v.1.01’i yüklemeliyiz.

5-update v.1.01 klasörüne girip update v.1.01.exe’ye çift tıklayalım ve ileri deyip oyunu kurduğumuz yer olan C:\Program Files (x86)\Ravens Cry konumunu gösterelim, updateyi oraya kuracağız. ileri dedikten sonra updatemiz sağlıklı bir şekilde kurulmuş olacak.

6-Geldik update v1.02 ‘ye. Aynı işlemleri harfi harfine, update v1.02 içinde yapalım. Sonrasında update v1.02 klasörü içerisindeki crack klasörüne girelim. Oradaki tüm dosyaları kopyalayalım.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Ravens Cry” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Ratatouille Please insert Disney/Pixar Hatası Çözümü başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara