Ratatouille (PC Game) Full Sorunsuz Tek Link İndirRatatouille-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Ratatouille filmini çoğumuz izlemişizdir. O sevimli fare bir çoğumuzun gönlünde taht kuralı yıllar oluyor. Böyle güzel animasyonun bilgisayar oyunu olmaz mı hiç 🙂 Oyun istek kısmından bir arkadaşımız Ratatouille filminin oyununu yayınlamamızı istedi. Derince araştırdık, oyun biraz eski 2009 yapımı. Eski oyun cracklerinde sorun çıkıyor genelde ve denerken korktuğumuz başımıza geldi. Cracklemesinde sıkıntı çıktı, yabancı kaynaklardan derin araştırmalar ve deneme yanılmalarla sorunu çözdük ve oyunu çalıştırdık. Sizlere her zamanki gibi sorunsuz bir oyun keyfi sunuyoruz. Sorunun çözümü mü ney? Bunun için sizi şu tavsiye yayınımıza davet edelim:

Ratatouille Crack Sorunu %100 Çözümü

Oyunda tabi grafikler müthiş falan değil. Ama 2009 yapımına göre gayet yerinde ve oynayan kişiyi tatmin ediyor. Faremizi biz yönetiyoruz. Oyun başında kendini oynayıcıya öğretiyor zaten. Sonra başlıyoruz maceraya.

Şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Oyunda bir yerde ağ gibi bir şeye tırmanmanız söyleniyor ama çokça denemenize rağmen nasıl tırmanılacağını bulamıyor çıldırıyorsunuz. Şöyle ki o kısımda iki kez space tuşuna bastıktan sonra “G” tuşuna basın. Hepsi bu kadar 😉

Daha fazla kaliteli aksiyon-macera oyunu veya nostaljik oyunlar indirmek için sitemizi sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz.

Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: 2009
Oyunun Adı: Ratatouille Bilgisayar Oyunu (Disnay Pixar Ratatouille)
Oyunun Boyutu: 1.2 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Ratatouille (PC Game)

Ratatouille (PC Game)

Ratatouille (PC Game)

Ratatouille (PC Game)

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Intel Pentium III 800MHz İşlemci
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 64MB nVidia GeForce 3 or ATi 7500
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Bulut İndirme Linki

Ratatouille Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra indirdiğimiz diğer klasörün içerisindeki dosyaları da kopyalayıp yerel disk C ye yapıştıralım. Sonrasında oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\THQ\Disney-Pixar\Ratatouille\Rat” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır.

9-Sonrasında “Bunun içindekileri…” klasörüne girin ve orada yazan talimatları uygulayın, bunu yapmazsanız şu hatayı alırsınız:

Ratatouille Crack Hatası Çözümü

Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Dead Effect PC Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (5 yorum)

×

Bir Şeyler Ara