RailWorks 3: Train Simulator Full Tek Link İndirRailWorks 3: Train Simulator-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Tren makinistliği yapmaya ne dersiniz? RailWorks 3: Train Simulator tren simülatörlerinin en popüler ve en gerçekçi simülatörüdür.Grafikleri muazzam derecede güzel olmakla beraber oyuna bağlanma olasılığınızı arttıracaktır.Yolcularınızı alın ve müthiş bir yolculuğa devam edin.Trenin makinistliğini yaparak yol tutuşunu,hızı ve diğer tüm ayarlarını ayarlayabilirsiniz.Tren makinistliğini öğrenmek için sizlere oyun tutorial modunu sunmaktadır.İsterseniz ilk o bölüme girerek makinistliğin nasıl olduğunu ve nasıl işlediğini öğrenebilirsiniz..
 
Oyun içerisinde farklı kamera çeşitleri, etrafı görme olanağı sunuyor.En sevilen kamera biçimlerinden birisiyse makinistin bulunduğu bölme.Eğer o kamera ile ilerlerseniz oyunun gerçekçiliğini daha fazla yaşayabilirsiniz.Herhangibir hata yaptığınızda tren kaza yapacak ve oyun sona erecektir. Herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz.
 
Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 26 Eylül 2011
Oyunun Adı: RailWorks 3: Train Simulator 2012 Deluxe
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 3.2 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

RailWorks 3

Train Simulator

RailWorks 3: Train Simulator

RailWorks 3: Train Simulator

RailWorks 3: Train Simulator

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista/ Windows 7
İşlemci: 2.8 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 3 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

RailWorks 3: Train Simulator Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\RailSimulator.com\Railworks 3 Train Simulator 2012 Deluxe” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (2 yorum)

×

Bir Şeyler Ara