Professional Farmer 2014 Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Simülatör

Oyun Hakkında Kısaca: Tarla, bahçe, çiftlik meraklılarına bir oyun daha. Rakipleri ile arayı açma çabaları en çok simülatör oyunlarında görüyorum. Sürekli birbirlerini ezme içindeler 🙂 Ama çok bariz konularda değil. Diğer firma oyuna kedi ekler bu der ki haa o kedi ekledi ben birde köpek ekleyim 🙂 Sonumuz hayrolsun…

Oyun klasik çiftlik oyunu diyebilirim. Rakipleri ile aşağı yukarı eş düzey sayılır. Tabi 2014 olduğu için elbette ek özellikleri grafiksel açıdan güzellikleri olacaktır. Grafik olarak klasik tarz devam edilmiş. Ama ses konusunda rakiplerini tokatlayıp geçmiş bence 🙂 Araçlara bindiğiniz zamanki çalan müzikler muhteşem.

Genel olarak oyunun benzerini oynayanlar bu oyunu daha çok beğeneceğini düşünüyorum. Sonuçta en güncel çiftlik oyunu.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: Aralık 2013

Oyun Boyutu: 1.21 GB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6800GT / AMD Radeon HD 3650
Boş Alan: 3.5 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Professional Farmer 2014 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-———-——

Professional Farmer 2014 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulum biraz uzun sürebilir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)UIG EntertainmentProfessional Farmer 2014” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

Professional Farmer 2014 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara